Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek, vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek, vagy várjak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a fiú is annyi. Még soha nem volt igazán párkapcsolatom, tudom hogy ez ciki 19 évesen, de légyszi ne ezen témázzatok, másra vonatkozik a kérdés :) Szóval: neten ismerkedtünk össze pár hónapja, hasonló érdeklődési körnek köszönhetően, hamar jóban lettünk, többször találkoztunk személyesen (egy városban élünk). De csak haveri szinten. Sokat beszélgetünk, sokat msn-ezünk, sokféle témáról, mint két sima barát. De én azt hiszem, többet szeretnék... nagyon bejön a srác, külsőleg-belsőleg egyaránt, nagyon jókat tudok vele beszélgetni, szimpatikus, aranyos, kedves... De fogalmam sincs, hogy ő akar-e valamit, szerintem nem, mert semmi jelet nem látok erre. Mondjuk, tapasztalatlan is vagyok, mint mondtam, nem volt még pasim... (ő sokkal tapasztaltabb szerelmi ügyekben). Nem vagyok egy szépségkirálynő, de csúnya sem, bulikban általában leszólítanak fiúk, de én nem ilyen kapcsolatot akarok, visszahúzódóbb vagyok. Nem tudom, tetszem-e ennek a srácnak, mert ezt a témát kerüljük... vagyis, lehet hogy neki eszébe se jut ez, mivel csak haverként gondol rám. Viszont elég egyértelmű, hogy bír engem, a legtöbb esetben ő kezdeményezi a beszélgetést, sose ráz le msn-en se...


Én viszont szeretném végre tudni, hogy hogy állunk. Lenne-e esély egy kapcsolatra...? Én szeretném végre, mert úgy érzem, ő olyan fiú akit igazán tudnék szeretni. Mit csináljak, hogy megtudjam, van-e egyáltalán esélyem nála? (most nincs barátnője.) Várjak, hogy a dolgok maguktól alakuljanak? Ha nem kezdeményez a fiú, könyveljem csak el barátnak? Vagy kezdeményezzek én? Derítsem ki, hogy mi van, hogy ha kizárólag csak barátnak tart, ne áltassam magam tovább?


2010. jún. 2. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy ne könyveljétek el ilyen "netes kapcsolatnak", mert mint mondtam, már többször személyesen is találkoztunk, volt reggeltől-estig tartó programunk is, ha pedig lenne köztünk valami, simán meg tudnánk oldani, mert egy városban lakunk... :)
2010. jún. 2. 09:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát első körben provokáld kihívóbb öltözékkel, mélyen dekoltált fölsők, szűkebb nacik, hogy rájöjjön, hogy csajból vagy:)

Aztán a mély szembenézések, felkar simogatása beszéd közben, érj hozzá minél többet kommunikáció közben.

Szerintem ennyi első körben elégnek kell lenni, hogy felkeltsd az érdeklődését.

Az lehet a baj, hogy barátként néz rád nem nőként.

2010. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran találkoztok élőben?


Lehet, hogy érdemes lenne őt elhívnod egy teára/kávéra valamikor. Egy újabb beszélgetés, közben kellemes összemosolygások, elváláskor puszi. Ezek előrelendíthetik a kapcsolatot. Ne félj elhívni őt, mert ezzel kiderítheted, hogy hányadán álltok.

Ha nem akar újra személyesen találkozni az bizony azt jelenti, hogy csak haverkodni akar. Én, ha olyan lány hívna valahova, aki egy picit is érdekel, nem gondolkoznék, hogy menjek-e.

Ha eljön, akkor pedig beszéljetek. Vesd fel egy későbbi mozi lehetőségét. Monjuk úgy, hogy megemlítesz neki egy-két filmet, amiket szívesen megnéznél. Kérdezd arról, hogy mi a helyzet nála a csajokkal. Mindezt élőben! Hidd el, okosabb leszel ezután.


30/F

2010. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Előzőnek: hát, 4 hónapja beszélünk msn-en (az elején még ritkábban, de kb 2 és fél hónapja már majdnem minden nap, van hogy csak pár mondat, van hogy egész este), ezalatt 5-ször találkoztunk, de csak egy alkalom volt mikor kettesben, a többinél társaságban.


Azt hiszem, rászánom magam és elhívom valahova, talán egy újabb személyes beszélgetés alkalmával több kiderül. :)

2010. jún. 4. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd szét a lábad...ha beleugrik,tudsz mindent...ha nem,meg I.J.!
2010. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!