Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tetszik , volt , hogy szemeztünk , de csak rövid ideig , nem tudom , hogy tetszek e neki .

Egy barátikörben vagyunk , egy iskolába járunk , egy évvel fiatalabb nálam .

Mit kellene csinálnom ? Nem vagyok szerelmes bele vagy ilyesmi , csak tetszik , de szivesen járnék vele .

Randizzunk , vagy csak beszélgessünk többet egymással ?


2010. okt. 1. 19:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Egyébként te tudod, mit szeretnél tőle.
2010. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát szeretnék vele járni , de nem tudom , hogy mikor szemezünk azért néz e vissza , mert azt gondolja , hogy ez meg mit bámul , szóval érted ?

Nem vagyok túl magabiztos , nem vagyok egy rosszkisfiú , de jó se, szal ilyen középút xD

2010. okt. 1. 19:39
 3/22 anonim ***** válasza:

Azt látnád, hogy ha zavarná, hogy bámulod.

Az is látszik, ha szégyellős.

Csak légy önmagad, hívd el valahova, beszélgessetek és ha bejössz neki, minden jó lesz. Ha még jól is nézel ki, több esélyed van.

2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Az a gond , ha magam adom akkor egy szót nem szólok :(

Álitólag lányok szerint , ha nem lennék olyan amilyen , akkor a "legjobb" pasi lennék a suliban .

2010. okt. 1. 19:45
 5/22 anonim ***** válasza:

:)

Akkor a külsőd miatt már nem kell aggódnod...

Miért vagy csöndes?

2010. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem találok közös témát , ha elkezdenek velem beszélgetni akkor ok , de ha nekem kellene valamit mondani akkor csak az jut eszembe , hogy cigánybűnözés meg ilyen hülyeségek , ilyet pedig nem szeretnék egy "randin" tárgyalni .
2010. okt. 1. 20:00
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak érdekes dolgok a fejemben, amivel nem szívesen tömnék másokat. Van aki azt hiszi, nem tudok beszélni, van aki szerint meg tök jó fej vagyok, sőt túl hülye is néha:)

Ha ez jut eszedbe, mondd meg neki, hogy te megvéded a cigóktól.:D

No mindegy, hagyjuk most ezt.

Beszélgess vele arról, amiről ő szeret. miről szeret?

Lehet zenéről, szabadidő bármi.

Nem akarlak MSN-re buzdítani és szerintem te se azon keresztülj akarj kommunikálni. Ő is ember, hasonlóan gondolkodik. Ha egyszer leégsz kicsit, neki nem biztos, hogy lúzernek fogsz tűnni, ha te annak éreznéd magad.

2010. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát igazából a zene az nekem tökéletes lenne , de nem tudok jót mondani arról a "zenéről" amit ő hallgat :(
2010. okt. 1. 20:11
 9/22 anonim ***** válasza:
Te mit és ő mit?:)
2010. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát én kb : Ossian , Pokolgép , Kárpátia , meg T.E , Children of Bodom , Metallica

Ő meg hát amit átlagban az "összes" tizenéves

2010. okt. 1. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!