Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki tetszik , volt , hogy szemeztünk , de csak rövid ideig , nem tudom , hogy tetszek e neki .

Egy barátikörben vagyunk , egy iskolába járunk , egy évvel fiatalabb nálam .

Mit kellene csinálnom ? Nem vagyok szerelmes bele vagy ilyesmi , csak tetszik , de szivesen járnék vele .

Randizzunk , vagy csak beszélgessünk többet egymással ?


2010. okt. 1. 19:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Akkor valami más érdeklődés??

Esetleg hívd el vacsora, mozi. Vagy beszéljetek nyaralásról stb...

A többiekkel miről szokott??

2010. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok? (Nem rosszból)
2010. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mozi nincs , falusi vagyok .

Még a legközelebbi városban (Baján) sincs .

Nem tudom igazából miről szokott beszélgetni másokkal , nem lógok a haverjaim nyakán , mert azt kicsit cikinek érzem .

2010. okt. 1. 20:40
 14/22 A kérdező kommentje:

Én 14 vagyok és 8.os , év vesztes .

Ő pedig 13 és 7.es .

2010. okt. 1. 20:41
 15/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy a haverjaiddal vagy nem baj egyáltalán!

Érdeklődj utána kicsit, hátha feltűnik a lánynak...

Vagy írj neki egy titkos szerelmes levelet. (Bár ez lehet, kicsit gyerekes).

Most lesz a szavazás, de ha 14 vagy, akkor mégsem jó ötlet témának. De pl ott a tovább tanulás, már ha érdekli egyáltalán....

Nehéz, nehéz. Mert ugye ki tudja, hogy egy 13 éves lány mennyire akarhat komoly, tartós kapcsolatot...

Mindegy, a lényeg, hogy valahogy el kell kezdeni a beszélgetést. Mert akkor feloldódsz és hülyéskedhetsz is.

Szüleid vagy tesód vagy barátod nem tud tanácsot adni???

2010. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megjegyezheted azt is, hogy jól néz ki ma.
2010. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem teszel semmit, nem is lesz belőle semmi. Akkor még várnod kell kicsit, még ki növöd ezt a csöndességet vagy új társaságba kerülsz, ahol nyíltabb tudsz lenni. Nem mondom, hogy menj pszichológushoz, csak ha ezzel hosszú távon bajod van, neked lesz rossz.
2010. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Esetleg születésnap vagy jönnek majd az ünnepek. Lehet együtt tölteni azt is. Közösen ökörködhettek vagy forgassatok valami filmet...

Vegyél neki egy rózsát, add oda és ha kérdi, miért kapta, mondd meg neki, hogy illik hozzá:)

2010. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Barátok mindenképpen legyenek! Érezd velük jól magad. Úgy a lánnyal is könnyebben tudsz barátkozni majd, aztán jöhet a többi.
2010. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , de kérek még =)
2010. okt. 3. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!