Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rákérdezzek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rákérdezzek vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel másfél hónapja, hogy megismerkedtünk azóta találkoztunk is párszor, szex az nem volt, csak más egyéb dolgok. Aztán én elutaztam két hétre, közben szinte folyamatosan beszélgettünk, várta, hogy hazajöjjek, én is vártam, még ajándékot is vettem neki, amit el is mondtam neki. Majd tegnap mondta, hogy kivett szabadságot tegnapra és mára, hogyha esetleg szeretnék találkozni. Azóta viszont, mintha elbeszélnénk egymás mellett. Mintha az érdeklődése alábbhagyott volna és nem is vitte tovább ezt a találkozás-témát. Most se válaszol nekem. Azon gondolkodom, hogy talált valaki érdekesebbet. Szerintetek rákérdezzek, hogy most mi van, vagy inkább hagyjam és engedjem el? 20/l
2017. aug. 15. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben adnék egy konkrét időpontot talira.Ha lemondja,felajánlani egy újat vagy mondjon ő,de fixet.Ha csak terel... hagyd.Akkor csak talonban tart.
2017. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
ha mondta, hogy akar veled találkozni akkor miért nem ugrottál?
2017. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Szóval hazajöttél és nem akartad látni, vagy arra vágytál hogy ő fogadjon virággal és megölelgessen. 2 hét hosszú idő, simán lehet hogy megismert más lányt, volt rá ideje, köztetek meg nem volt semmi komoly a szavaidból ítélve.

Mondjuk ha ez úgy hangzott el, hogy "drágaságom ma és holnap szabin leszek és ha lenne kedved találkozni 2 hét után",akkor átpasszolta a labdát neked és várja hogy jelentkezz.

Nem egyértelmű a szitu, de inkább arra tippelek, hogy más is van a képben, akkor meg így jártál.

2017. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
idióta, több vasat tart a tűzbe... aztán biztos talált szebb csajt... de ez olyan hülyeség, mindig találsz valakit aki úgy is jobban néz ki, vagy legalább is, pillanatnyilag jobban tetszik, vagy egyáltalán a változatosság miatt szebbnek látod mint a másikat... mindig. szerintem hagyd, engedd el a dolgot. kezdeményezzen ha akar még valamit. persze ha egy hónap múlva "fedez fel" újra (mert a másik csaj mégse jött be) akkor már ne adj esélyt. szóval elég világos sajnos a helyzet, pedig szerintem nagyon is próbálkozol, meg lelkes vagy, legalábbis ebből az 5 sorból én ezt vágtam le, szóval bánhatja a fickó...
2017. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű talált mást. Hány éves?
2017. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25 éves. Végülis meg tudom érteni, ha talált mást, de azért sajnálom.:(
2017. aug. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!