Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 évvel ezelőtt találkoztam egy fiúval, lehetett volna köztünk valami, de neki túl gyors volt a tempó. Így nem nagyon nyaggatuk egymást, hagytuk, hogy sodorjon minket az "élet". El is sodródtunk egymástól, majd párhónapra rá én találkoztam egy fiúval, akivel össze is jöttünk, egyáltalán nem gondoltam a másik srácra. Azóta már el is jegyzett, de ma megtörtént az amire álmomban sem gondoltam. Reggel a buszon utaztam, mikor megláttam a másik srácot egy lánnyal. Mintha a szívemet tépték volna ki.....Olyan érzések támadtak bennem amit soha nem éreztem még a vőlegényem iránt sem. Most mit tegyek? Hagyjam inkább az egészet vagy valami mást?
2010. ápr. 8. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem látod a szívedbe, sem az érzelmeidbe. Ezt igazán neked kell tudnod. De egyet talán tudok mondani.

"lehetett volna köztünk valami, de neki túl gyors volt a tempó. Így nem nagyon nyaggatuk egymást, hagytuk, hogy sodorjon minket az "élet". El is sodródtunk egymástól..."

Nem kaptad meg, nem lett a tiéd ...

Tedd fel magadnak a kérdést..akkor is így reagáltam volna,

ha nincs ott egy másik lány mellette?

Biztos hogy szeretem, nem csak az bántott, hogy akkor az élet elszakított, és én nem tudtam "megszerezni"?

Próbálj meg kérdéseket feltenni magadnak..nem a válasz sokszor a lényeg..hanem a kérdés. Tudni fogod mit tegyél,csak figyeld az érzéseid, és hogy hogyan reagálsz..

Ez csak egy vélemény.

2010. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyha szereted a msotani párod, márpedig biztos, akkor felejtsd el a másikat, és maradj a mostaninál. Ráadásul a másiknak is van barátnője. Így azért nehéz....Mertha úgy döntesz, hogy mégis megpróbálod visszaszerezni a másikat, akkor abból nagy kavaródás lesz, hátha meg nemis sikerül, akkor 2 ből semmi....szerintem érted mire gondolok.
2010. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem hogy mire gondoltok, de ez alatt a két év alatt volt hogy összefutottunk és tényleg nem éreztem iránta így.
2010. ápr. 8. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!