Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rámmosolygott. Ez ugye jó jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámmosolygott. Ez ugye jó jel?

Figyelt kérdés
Egy lányt megláttam pár napja a buszon és egész úton őt néztem, de ő vagy nem akart észrevenni engem vagy tényleg nem látott nem tudom. Aztán másnap megint láttam, megnt őt néztem egész úton, de amikor szált fel összeakadt a tekintetünk és rám mosolygott. (legalábbis én azt hiszem) De én hülye nem mosolyogtam vissza, mert annyira zavarbajöttem hirtelen. Ugye még azért nincs minden veszve? Am. szerintetek azért mosolyoghatott rám, mert bejövök neki? Mit csináljak legközelebb?
2010. okt. 1. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
jujjj de izgi, húzd meg a haját
2010. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen NAGYON JÓ JEL!!!!:D gratula!!! legközelebb kerülj a közelébe, és kérdezd meg pl hogy "bocsi, ismerlek? olyan ismerős vagy" ne parázz, bejössz a csajnak. engem ha egy nem jó pasi akar felszedni tuti nem mosolygok rá

18L

2010. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányok megérzik a nyálcsorgás szagát és ha előttük áll valaki aki mereven és bambán bámulja őt akkor még szép, hogy mosolyog, de lehet, hogy zavarában mosolygott, szerintem nyugodtan ismerkedj össze vele, nincs vesztenivalód legfeljebb nem bámulod többet
2010. okt. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen beszélj vele. Ha rádmosolygott biztos bejössz neki:).
2010. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van.:) Csak én lány vagyok, és a te szitudba mintha én lennék a lány. Kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem megértetted:).
2010. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, h te vagy az a lány. :)


Legközelebb menj oda hozzá és beszélj vele!

2010. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó elötti vagyok:)

Hát lehet ki tudja:). Kérdező, majd meséldd el hogy mi lett:D

2010. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele:)
2010. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!