Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira kell mennem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira kell mennem, de lelkileg nulla vagyok, hogymondjam ezt meg neki hogy így sajnos nemtudok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Hónapok óta súlyos depressziós állapotban vagyok,emiatt járok is dokihoz,szóval lehet rám mondani hogy nemvagyok normális! A lánnyal akivel holnap találkoznom kéne , 3 napja ismertem meg, de nemtalálkoztunk még,csakis msn-n beszéltünk. Magamat ismerve ebből csakis rossz sülhet ki ha így elmegyek,mert ha így lát,biztosan többet nemfogom majd utána látni...kiakarna egy ilyen alakkal együttlenni. Másrészt meg ezt nemlenne szabad kihagynom,mert kitudja hogy mégis milenne,lehet hogy benne találnám meg azt akit keresek! Csak ittjön közbe az a dolog hogy így velem nemlehet ismerkedni,annyira magamalatt vagyok mindig hogy senki sem akarna a közelemben lenni(sajnos a mostani környezetemet is ez jellemzi,senki sem szeret azért mert ilyen vagyok). A lényeg hogy hogylehetne ezt vele közölni hogy nemtudok elmenni? Lelkizésbe nemakarok belemenni vele mert nemakarom magamat előre elásni előtte. Sajnos az hogy mikor leszek kicsit jobb kedvben azt nemtudni,és ha én itt halasztgatom a randikat,akkor azfog neki lejönni hogy én nemakarok semmit



F/22


2010. okt. 1. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem menj el,én is depivel küzdök,de ha kimozdulok az sokat segit.

Elindulni sosincs kedvem,de ha ott vagyok jó lesz a kedvem.

2010. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne a nyamvadt depi miatt ne menj el hanem saját magad miatt menj el, a jövődért! Legyél t*kös, szedd össze magadat! Nem kell első nap már kitárni h kettyós vagy :). A fenét vagy az, pont egy csaj segíthet ki a ganéból. Ügyesen!
2010. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hm, hát én pont ugyan így jártam, de fordított a helyzet, mert én vagyok a lány:D:D Szóval az volt, hogy én elmentem a "randira", de egyszerűen én nem tudok bájcsevegni, meg ezt a tipikus köröket lefutni szal csak simán beszélgettünk, aztán 1x csak kitört belőlem, h utálom az egész helyzetet amiben vagyok és nem találom a kiutat blabla és az a durva, hogy még találkozni akar:D:D:D szóóóval megpróbáltam én visszatartani, hogy nem adom így ki magam, de basszus, hogy én meg tudom hallgatni mások problémáját, de az enyém meg senkit nem érdekel.. mármint, nem mondok túl sokat, mert nah mind1. Szóval a lényeg, hogy a csaj úgyis dumálni fog:D te meg megmondhatod neki, hogy ez most egy elég necces időszak és ha normális akkor vágni fogja és nem lesz para a "randi". Csak ne szóljon erről az egész együtt töltött időtök:D Menj el tényleg, mert ha összejöttök, akkor megkönnyíti a helyzeted egy barátnő. majd írd már meg, hogy milyen volt végül.
2010. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt nem értem.


V-tech idézet: "vele minden jó, vele minden szép"


nincs olyan depresszió, amit ne mulasztana el, vagy legalábbis kapcsolna ki az, hogyha randin vagy.


Én legalábbis ilyent még nem láttam

2010. okt. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha saját magamat olvasnám, csak én egy évvel idősebb vagyok.
2010. okt. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 2001-ben.

Azóta együtt élek azzal a lánnyal.

2013. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!