Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok véleményére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményére vagyok kíváncsi! Ha pl. Jóban vagy egy sráccal és látod rajta hogy akar valamit minek örülnél a legjobban? Hogyan kérdezzen rá vagy mit csináljon? Hogyan közeledjen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd félre és kérj tőle egy randit?! De mindenképp személyesen beszéld meg vele:)
2008. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik azon hogy a lány mit érez. Ha mondjuk én is többet szeretnék, akkor jól esik egy egy ölelés, vagy ilyesmi. Ha nem szeretnék többet, akkor valószínű elutasító lennék a közeledésre, így korrektebb ha előtte rákérdez, hogy mi lenne ha...
2008. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

háát ez attól függ én is akarok e valamit a sráctól..

ebben az esetben, ha azt tapasztalom, hogy közeledik, nagyon örülnék neki természetesen.

Először ki kell derítened, hasonlóan érez e a lány irántad. hívd el egyszerűen randira, ez igazán nem nagy ügy, ha amúgy is jóban vagytok. esetleg elhívhatod hozzátok megnézni egy filmet. amúgy meg legyél vele nagyon lovagias, nézz sokszor hosszan a szemébe, mosolyogj rá. vehetsz neki virágot is. ezekből biztos venni fogja a lány a lapot, és ha te is tetszel neki, örülni fog. figyeld a reakcióit.

2008. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem biztos h mindenképpen személyesen. Én pl imádok sms-ezni, imádok sms-t kapni. Pl ha jóban vagytok és nem rögtön úgy indult a dolog, h ti akartok egymástól vmit, hanem egy kis idő után jöttetek rá, akkor a legjobb az ilyen "álcázott randi". Velem egyszer olyan volt, h tudtam h tetszek neki, nekem is tetszett és kölcsönkért vmit, amit fénymásolni kellett v mittudomén és útközben látott egy kávézót és kérdezte, nem ülünk be?:D Így kezdődött el az életem...:)
2008. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát az az igazság hogy ( a lányok többsége ) szerintem észreveszi az első pillanattól kezdve szóval ha nem titkolod sokáig az jobb.hogy minek örülnek?hááááát ha sétálni hívod vagy mozi egy (de csakis olyan filmre ahol hozzád tud bújni ha fél).a közeledésröl meg annyit hogy lassan de mégis tudassa azt hogy akar valamit.
2008. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha nekem is tetszik a pasi én pl tök örülnék az apró érintéseknek. Szeretem az izgi dolgokat, így pl ha nem hív el rögtön randira, de kimutatja, hogy tetszem neki. Ha pl hozzámér (kezemhez az arcomhoz, vagy a hajamhoz), vagy megölel stb. Tök jó érzés várni, hogy mikor hív már el, ha meg a randin vagytok várni az első csókot:-)
2008. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!