Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14-15 éves lányok véleményé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14-15 éves lányok véleményére vagyok kíváncsi elsősorban :D?

Figyelt kérdés
nektek milyen az "ideális"fiú?? 14/f xd ?
2011. aug. 8. 21:05
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
14/f vagyok
2011. aug. 8. 21:07
 2/43 anonim ***** válasza:
14f vagy?
2011. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
igen mert? :D
2011. aug. 8. 21:08
 4/43 anonim ***** válasza:
64%

én a külső alapján csak akkor szoktam értékelni HA:

vasalt, melírozott hajú, marhadivatos pólókban .s cipőkben járó, csőnadrágot hordó, alsógatya kivillantós... ez a stílus nagyon nem jön be.. férfivel akarok járni!


az arc az mindegy. ne legyen azért szakmunkásbajuszos-elállófülű, bandzs, tehát azért egy alap legyen meg benne, amitől nem hányom el magam (beírod googlebe hogy ugly boy, és az első néhány találat..na az olyanokat ne kössz!)


legyen érett. határozott. tudja mit akar. ne legyen beképzelt. ne legyen gyerekes. szeressen. fejezze ki az érzelmeit, de ne legyen nyálas. legyen udvarias. ha mellette vagyok, hozzábújok, akkor biztonságot érezzek. ez nagyon nagyon fontos! nyugodjak meg, ha mellette vagyok. ne féltékenykedjen. szeressen úgy ahogy vagyok. bókoljon. tudjak vele beszélgetni dolgokról, legyen véleménye. ne kockuljon egész nap, legyen valami hobbija. legyen érdeklődő, talpraesett.


külsőre mondom ne ez a mai klónfiú legyen.. ha külön kérdezitek és mondanom kéne na hát persze hogy van aki.... oké megőrülök az ilyen fiúkért:


[link]

[link]

[link]


de ezek csak példák...


testalkat ->lásd axl rose-nál

ruházat, arc, mindháromnál..


de amúgy a külső annyira nem számít. csak ne legyen tömegklóncica..

ne legyen kövér, büdös, kiygúrt atomállat (csak annyira mint a képeken fent) , legyen ápolt, tiszta.

2011. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Azok nem is gyúrnak/dolgoznak (fizikai munkára értem) akkor most legyünk gizdák?
2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy nem gyúrnak, dolgoznak??

amúgy szerintem egyáltalán nem gizdák..

[link]


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]


nekem ezek jönnek be

2011. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek:priviben írd már meg h hol laksz és korod xD
2011. aug. 8. 21:23
 8/43 anonim ***** válasza:

najó bocsi nem sikerültek a linkek


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


5. válasz vagyok..


nekem ettől csorog a nyálam, nem ettől:


[link]


sztem a túlságosan kigyúrtak általában túl büszkék magukra

2011. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
oks utolsó előtti vagyok, írj privit!
2011. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

nekem a sportos, okos fiúk jönnek be, de emellett legyen kedves, vicces... stb.

14\l

2011. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!