Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha büdös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha büdös?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,43 éves,jol szitualt,markas ruhakat hord, jó allasa van,diplomas.

Eddig Kb 5-6 randink volt.

Nem épp az esetem külsöleg,kicsit alacsonyabb nálam es ez elegge zavar. Azt hiszem nagyobb cipőt hordok mint ő (41es a lábam,1.80 magas vagyok ) de amugy jol megertjuk egymast, kedvelem őt.


En nagyon figyelek a tisztasagra es magamra is. Nem markas,de szep ruhaim vannak, naponta 2x zuhanyzok,tiszta ,rendezett a környezetem.

Az ő ruhazata is tiszta, a lakasaban még nem voltam viszont most jön a problema :


Dohanyzik es amint belep az ajton megcsapja az orrom az az allott, büdös cigi szag. Erzem a ruhajan, a boren, mindenhol es nagyon zavar. Amint elmegy megfurdök mert különben rajtam marad a "szaga". Beszéltünk a dohanyzasrol, mondta hogy le szeretne szokni de nekem nem úgy tűnik. Erös dohanyos,sokat szivja. Valószínűleg ő nem érzi magán vagy a ruhajan, de engem nagyon zavar.


Nem szeretnék emiatt szakitani,de nem tudom mit téged vagy hogyan hozzam fel a temat.



2023. jan. 5. 12:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
55%

17.


"Az meg hogy egy adott nepcsoport illata nem tetszik,nem jelenti azt hogy mindenki büdös! "


Te udod mi vagy te?


Rasszista tudat alatt!


Leirod hogy nem tetszik egy népcsoport szaga de nincs semmi bajod amúgy vele.

Szánalmas

2023. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

21 ,Fiam,azért van különseg ha azt írom hogy nem tetszik egy adott nepcsoport illata ,ami teljesen oke vsgy hogy a kbasztt ciganyok milyen büdösek.

De ugye a szövegertelmezes nem egyszerű dolog

2023. jan. 5. 13:41
 23/37 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanolyan emberek mint te, nincs olyan hogy népcsoport szaga lol
2023. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
86%

22.


Senki nem írta, hogy "kbasztt". Az pedig, hogy nekik is van egy szaguk - mitől rosszabb, mint amikor a fehérek szagát jellemeztem? Csak ez az egy gond, a többi nem? Ez is rasszizmus ám, ha csak egyet nem szabad kritizálni, a többit igen...

2023. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt hagyd a fenébe, mi lesz, ha szexre kerülne a sor? Az íze is más. Vagy csóknál nem zavar?

Nem tudom elképzelni, hogy hosszú távon el lehet viselni úgy valaki intim közelségét, hogy ennyire nincs meg a vonzalom.

2023. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25,már volt szex...az sem volt egy nagy elmeny
2023. jan. 5. 15:44
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező olvasva itt mindent te egy tipikus lotyó vagy. Azt írod nem az eseted nem jön be neked büdös is csak kedveled mint embert de azért eljársz vele randizni dugsz is vele. Vagy is hitegeted hogy ebből komolyabb kapcsolat lesz ő reménykedik vagy talán már így is gondolja te meg itt lehordod....dobd ki jobban jár a pasi ha talál valaki olyat akit tényleg érdekel.
2023. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Szeretem ,kedvelem. Soha nem vett nekem semmit, nem a penzröl van szó. Egyszerűen csak zavar a szaga
2023. jan. 5. 16:47
 29/37 anonim ***** válasza:
61%
Vegyel neki Iqost. Semmin nem hagy semmilyen szagot.
2023. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem fog megváltozni, nálam kizáró tényező lenne a bagózás.
2023. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!