Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha büdös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha büdös?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,43 éves,jol szitualt,markas ruhakat hord, jó allasa van,diplomas.

Eddig Kb 5-6 randink volt.

Nem épp az esetem külsöleg,kicsit alacsonyabb nálam es ez elegge zavar. Azt hiszem nagyobb cipőt hordok mint ő (41es a lábam,1.80 magas vagyok ) de amugy jol megertjuk egymast, kedvelem őt.


En nagyon figyelek a tisztasagra es magamra is. Nem markas,de szep ruhaim vannak, naponta 2x zuhanyzok,tiszta ,rendezett a környezetem.

Az ő ruhazata is tiszta, a lakasaban még nem voltam viszont most jön a problema :


Dohanyzik es amint belep az ajton megcsapja az orrom az az allott, büdös cigi szag. Erzem a ruhajan, a boren, mindenhol es nagyon zavar. Amint elmegy megfurdök mert különben rajtam marad a "szaga". Beszéltünk a dohanyzasrol, mondta hogy le szeretne szokni de nekem nem úgy tűnik. Erös dohanyos,sokat szivja. Valószínűleg ő nem érzi magán vagy a ruhajan, de engem nagyon zavar.


Nem szeretnék emiatt szakitani,de nem tudom mit téged vagy hogyan hozzam fel a temat.



2023. jan. 5. 12:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Rágó.
2023. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De nem csak a szaja!!! A ruhaja, a bőre, mindene cigi szagu
2023. jan. 5. 12:02
 3/37 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem olyan dolog, ami változik. A legtöbb dohányos azt mondja, hogy le szeretne szokni, de gyakorlatilag nem fog. Büdös és nem az eseted fizikailag, csak kedveled. De végülis, ha nem vonzódsz hozzá, akkor mi értelme a kapcsolatot hazudni? A márkás ruha és a jól szituáltság nem nem lesz elég, hogy komolyabb kapcsolatba kerüljetek, ezek nem fogják kompenzálni, hogy majd kb. elhányod magad tőle, ha több időt lesztek együtt :S
2023. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%
Kaod el a kovidot és akkor nem érzed a szagokat!(csak vicc volt,nincs is kovidot)
2023. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Pluszban hozzá teszem hogy egyik este úgy jött hogy frissen tusolt,új ruha stb es alapbol is van egy különöeges száma. Del Afrika, fehér férfi! ( nem tudtam, de del afrikaban is vannak fehér emberek ) a lényeg, hogy szerintem majdnem minden nepcsoportnak van egy adott szaga/illata es azon belül is minden embernel változo. De nekem ez az afrikai illat/szag nem igazan jön be. A multkor a villamoson mellettem allt egy fekete nö ,rajta is ezt az illatot éreztem. De mar arra is gondoltam hogy tulzok. Egy 40.ezres parfümöt hasznalok,es havi több tiz ezret költök csak tisztalkodasra, úgyhogy lehet hogy velem van a gond es annyira nem is szörnyü a dolog. Elöfordult mar hogy amire azt mondtam hogy nagyon büdös,más csak azt mondta hogy kicsit kellemetlen illatu
2023. jan. 5. 12:15
 6/37 A kérdező kommentje:
-különös szaga
2023. jan. 5. 12:17
 7/37 anonim ***** válasza:
2023. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
5%
A palid néger?
2023. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Dobd ki.Aki büdös,az is marad.
2023. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
65%

Ne hagyd hogy lefürodjön mert vegzetes lenne


[link]


A világ legbüdösebb embere tavaly lefürdött és már alulról szagolja az ibolyát.

2023. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!