Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha büdös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha büdös?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,43 éves,jol szitualt,markas ruhakat hord, jó allasa van,diplomas.

Eddig Kb 5-6 randink volt.

Nem épp az esetem külsöleg,kicsit alacsonyabb nálam es ez elegge zavar. Azt hiszem nagyobb cipőt hordok mint ő (41es a lábam,1.80 magas vagyok ) de amugy jol megertjuk egymast, kedvelem őt.


En nagyon figyelek a tisztasagra es magamra is. Nem markas,de szep ruhaim vannak, naponta 2x zuhanyzok,tiszta ,rendezett a környezetem.

Az ő ruhazata is tiszta, a lakasaban még nem voltam viszont most jön a problema :


Dohanyzik es amint belep az ajton megcsapja az orrom az az allott, büdös cigi szag. Erzem a ruhajan, a boren, mindenhol es nagyon zavar. Amint elmegy megfurdök mert különben rajtam marad a "szaga". Beszéltünk a dohanyzasrol, mondta hogy le szeretne szokni de nekem nem úgy tűnik. Erös dohanyos,sokat szivja. Valószínűleg ő nem érzi magán vagy a ruhajan, de engem nagyon zavar.


Nem szeretnék emiatt szakitani,de nem tudom mit téged vagy hogyan hozzam fel a temat.



2023. jan. 5. 12:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
76%

Mond el neki, hogy téged zavar.Ez a titok.

Vagy megérti vagy nem.

Mást nem tudsz csinálni.

2023. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Dohányzik,szóval addig mindig ilyen "szaga" lesz..ez ellen nem tudsz tenni nagyon.

Másrészt meg hozzátenném hogy a napi 2x zuhanyzás NEM egészséges.

2023. jan. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó dolog kompromisszumokkal indítani egy kapcsolatot.

Bár Neked kell tudnod, mi az elképzelésed hosszú vagy rövidtávon.

ismerem ezt a szagot... Szerintem nem fogsz tudni beletörődni

2023. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonz fizikailag, büdös, persze, hogy nem jó a szex sem. Csak azért, mert diplomás és jól szituált, nem fog működni vele a kapcsolat, akármennyire is ragaszkodsz hozzá, ha már most se jó.

Szebb nem lesz, a szaga is csak rosszabb lesz, ha hosszabb időt töltötök együtt, leszokni meg nem fog ; mondjuk attól jobb kinézete egyébként sem lesz. Kár vergődni, vagy akkor vedd tudomásul, hogy a jól szituáltság érdekében megalkudsz, és ez az ára: büdös ember, rossz szex.

2023. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Rasszista vagy ráadásul idióta is, inkább legyél olyannal aki kerüli a cigit 😃
2023. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd nézd meg a párod péniszét!Fogadni mernek,hogy az nem bűdös!
2023. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A férfiak spermajanak meg se íze se szaga,mégis oda vannak érte a nők!Nem tudom,hogy mi a jó benne!Az enyémet megkostoltam,hát nem volt semmilyen íze,szaga!
2023. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!