Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki az osztályomba jár..nem beszélgettem vele még, meg nem is ismerem nagyon. De többször is észrevette, hogy nézz órán. Amikor meg szünet van és a többiekkel beszélgetünk és (ő is)akkor oda áll mellém(pedig állhatna más melléis) Miért nézz? Tetszek neki vagy vlami másért? :S xD Válaszokat várok. : D Köszii előreish. :P 14/L
2010. okt. 2. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tanulj meg írni...
2010. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ülj le! 1-es
2010. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsigulee ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát necces, de szerintem szólítsd meg (bátran :)) és beszélgessetek. Hátha lesz valami. Már ha te is szeretnél egy kapcsolatot. :)
2010. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet, hogy csak véletlen. Beszélgessetek, úgy könnyebben rájössz, hogy mi a helyzet! :D
2010. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de én nem merem megszolitani,de majd ha akar valamit oda jön..talán. :S meg nincs miről beszélgetnem vele.:(
2010. okt. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!