Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy már nagyon ritka az ha egy pasi nem drogozik,iszik és agyilag is rendben van és jól néz ki,mert ha mégis ez a három dolog oké akkor ott van az,hogy beképzelt és bunkó..Nyáron találtam egy majdnem tökéleteset..Minden oké lett volna vele de kiderült,hogy csak ki akar használni mert nője volt.Vannak még kedves,okos,nem bunkó és jó képű pasik a földön?Vagy túl sokat várok el?Inkább egy lepukkant pasival járjak minthogy ne legyen?
2008. dec. 26. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek bizony, csak nagyon el vannak tűnve, mert csalódtak egyes nőkben.


Én már lestoppoltam egy ilyen pasit ;)

2008. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igaza van a barátodnak.A nők nagy része is teljesen megváltozott.Ahogy egy barátom mondta elk*rvultak.Már a nők is össze vissza csalják a pasikat.Sajnos azt a barátomat is egy nő tette olyanná,hogy nem tiszteli a nőket csak arra kellenek neki.Ezért van ez a nagy általánositás mind kettő félről.
2008. dec. 26. 19:43
 13/23 A kérdező kommentje:
Pontosan...a nők rontják el a pasikat:(..Gratulálok nektek legyetek boldogok!:)
2008. dec. 26. 19:44
 14/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Küldtem egy privát üzenetet.Olvasd el.Kössz!
2008. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
leteznek, viszont igazad van abban, hogy nagyon nehez talalni ilyet. En is kulfoldon talaltam meg azt, aki vegre igazi nokent kezel, tisztel es szeret. otthon az volt az erzesem, hogy a ferfiak elfelejtettek udvarolni, nokent kezelni a not, mert megszoktak, hogy a lanyok futkosnk utanuk. Emellett inkbab valasztjak, a kifestett miniszoknyas lanyokat, mint a szep, okos es fuggetlen noket. Sokan magukra sem adnak, buzlenek a cigitol. Nem tudom,e en fogsz e vagy valai is fog e tudni valtoztatni, annyit tehetunk, hogy keresunk es hatha akad egy normal kozottuk.
2008. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nekem is ez a tapasztalatom!Nyáron találkoztam egy külföldi férfival és csodálatos volt vele.Még azóta is tartjuk a kapcsolatot udvarol továbbra is hiába beszéltük meg,hogy ebből nem lehet komoly.Még fiatal vagyok ahoz,hogy itt hagyjam az országot és a családomat.

2008. dec. 26. 20:03
 17/23 anonim ***** válasza:
Vannak normális férfiak, számomra inkább az a kérdés, nők vannak e?? Olyan nincs aki szép, és okos, mert aki szép, annak csak olyan pasi kell aki bmw-vel jár, milliók vannak a bankszámláján, és mind1 hogy néz ki, csak pénz legyen, meg bmw... Nem tudom mit képzelnek magukról az ilyen nők! (20 éves lány)
2008. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

Erre egy jó mondatom lenne ami azóta szállóige nálam, hogy először hallottam:

"Hogyan is érthetné meg egymást nő és férfi, hiszen mindketten mást akarnak, a férfi a nőt, a nő a férfit." És ez annyira igaz és olyan szépen egybegyúr mindent ami itt le lett írva. És igen vagyunk én is ilyennek tartom magam, nem vagyok egy szépségkirály, nem vagyok semmi híres ember fia, és nem érzem magam úgy mint, aki meghalna ha leesne az EGO-járól az IQ-jára. Szóval vagyunk még ne aggódj. Én igyekszem mindig udvarias lenni, mindenkit előreengedni, csak akkor hívok meg valakit ha tudok fizetni, igyekszem figyelmes lenni, meglepetés ajándékokat adni annak akiket szeretek, szóval csak keresgess...mert van még olyan aki tudja mi az illem...persze ha túl sokat vársz el már most megmondom, hogy életed végéig keresgélhetsz!

2008. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ugyonezt a kérdést a nőkre vonatkozóan is fel lehet tenni:) de visszatérve az eredetihez, igen, léteznek. én pl 21 vagyok, se pia, se cigi, se drog, se semmilyen kicsapongás:) igaz , sajnos vagy nem sajnos, nem gyakran járok buliba , discoba. mondjuk kéne, mert a mai lányok 90%-át szabadidőben ott lehet találni. jó, tisztelet a kivételnek.
2008. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
persze hogy léteznek... csak az ilyen fiúkat pontúgy átverik a lányok, mint a nem ilyen fiúk a nemolyan lányokat. :)és én személy szerint ezért lettem sokkal zárkózottabb a nőkkel szemben... sajnos szerintem (persze biztos érvényesül a madarat tolláról téma, és én inkább ilyen rendes fiúkat ismerek) a lányok sokkal rosszabbak ahoz képest, mint amilyennek szerintem normális értékrend szerint lenniük kéne, mint amennyire a fiúk. ezzel nem azt mondom hogy a fiúknál nincs baj, de a lányoknál szerintem nagyobb.
2008. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!