Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek még normális férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy már nagyon ritka az ha egy pasi nem drogozik,iszik és agyilag is rendben van és jól néz ki,mert ha mégis ez a három dolog oké akkor ott van az,hogy beképzelt és bunkó..Nyáron találtam egy majdnem tökéleteset..Minden oké lett volna vele de kiderült,hogy csak ki akar használni mert nője volt.Vannak még kedves,okos,nem bunkó és jó képű pasik a földön?Vagy túl sokat várok el?Inkább egy lepukkant pasival járjak minthogy ne legyen?
2008. dec. 26. 19:02
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

leteznek... en is ilyen vagyok :) es en is ugy erzem hogy hujenek neznek... nah de mit tegyek? nem tudok mas lenni... :-??


de leteznek normalis nok?... hmm... lehet de oda tenyleg nagyito kell, en szemely szerint nem szeressem a nagykepu felvagos csaokat... nah de ilyenekkel HOL nem lehet osszefutni...

2009. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
54%
Helloka, hát persze, hogy vannak sőt én is ilyen vagyok inkább a belső tulajdonságaim vannak előnybe,mint a külső de azért az se rossz.
2009. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 torok válasza:

Lepukkant? Ha ezt a szót nem a drogos, iszákos férfiakra érted, akkor: :D Miért is nyavalyogsz, ha közben te magad is beképzelt vagy és bunkó egyes férfiakkal? :D

Egyébként vannak: például én.

2012. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!