Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsigulee kérdése:

Most akkor tetszem neki és csak a haverjai előtt mondja azt hogy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok és ő tudja is ezt,viszont állítja,hogy ő nem.De azt vettem észre,hogy mikor azt hiszi,hogy nem figyelek akkor engem néz.Mikor találkozik a tekintetünk,akkor hirtelen másfele néz,de ha messzebb van akkor pedig hosszan bámul engem.Előre is köszönöm a válaszokat!Kort is írjatok légyszi'!11/L
2010. okt. 2. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

am mé hiszitek azt ha vki még csak 11 akk babáznia kell nem azért?!O.o

hát hány éves a gyerek? csak mert lehet h tul idős hozzád vagy nem tudom és érted..:) am meg azt mondja h nem akk egy nagy gyökér lehet má bocsi..:/

2010. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11 éves ő is.
2010. okt. 2. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:

"meny"


Te meg érettségizni magyarból!


Szerintem várd meg a suli előtt és nyíltan kérdezz rá;)

2010. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot.A másik szemétláda meg elmehetne valahova...
2010. okt. 2. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
A 11-12 éves fiuk mind ilyenek "ciki"szerelmesnek lenni.Majd megjön az esze egyszer.
2010. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha.A legtöbb ilyen...
2010. okt. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!