Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy gyerek aki fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy gyerek aki fel vesz msn-re és találkozni akar velem mert teccek neki de nekem nem teccik hogy mondjam meg neki ugy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 20:30
 1/5 Szandykah ***** válasza:
60%
előbb utóbb elkell neki mondanod. Egy ideig kerüld a témát. Azzal, h sok a dolgod. De ha közelebrőlk ismer. (pl.: osztálytársad, vagy iskolatársad) akkor hivatkozz családi ügyre. Ha ez nem megy akkor egyszerüen mond meg neki, h bocsika, de nekem nem jössz be. VAgy foglalt vagyok, alakulóban van egy kapcsolat.
2008. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi...de ezt ne erőltessük kérlek... nem akarlak megbántani, de ezt most én nem szeretném



Én kb ezt írnám:D hazudni nem érdemes, utána még ő merné a arcodba vágni, ha esetleg primitívebb fajtából való .. -.- sok szerencsét :)

2008. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy aranyos, meg ilyesmi, de nem akarsz most kapcsolatot. Vagy hogy éppen kialakulóban van egy kapcsolatod:D Sok mindent ki lehet találni, hogy ne bántsd meg:)
2008. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg neki őszintén hogy:Figyelj,nem lehet köztünk több mint barátság,ebből még a hülye is érti hogy mivan.
2008. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A legelső válaszoló tipikusan az önző, konfliktuskerülő és képmutató megoldást javasolja amit a fiúk nem szeretnek. Ezt egy fiú sem szereti. Éppen ezért ha egy kicsit is fontosnak tartod, hogy a másikat ne bántsd meg beszélj vele őszintén ahogyan a többi hozzászóló javasolja.

Ha így teszel később még lehet hogy barátok lesztek, míg a hazudozással csak saját magadat minősíted és nem lesznek a fiúk túl jó véleménnyel rólad.

2008. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!