Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi alapján döntesz első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntesz első randi után legyen-e folytatás?

Figyelt kérdés

Háttér: online társkeresőről vagy a való életben nemrég megismert emberekkel randizol. Tehát beszélgettetek valamennyit már, az alapján kedves, értelmes embernek tűnik. De nincs közös ismerős, nem ismered hosszú ideje, hogy valóban tudd, milyen ember, mik a céljai.


Magától értetődőnek tűnik a válasz, hogy persze szimpátia, meg vonzalom, meg közös értékrend alapján...

De nem feltétlenül billenti semmi egyértelműen valamelyik irányba a mérleget. Illetve nagyon óvatosan tudok csak első találkozáskor puhatolózni bizonyos témákban, amiből nem derül ki egyértelműen hogy működne-e. Nem, nem az anyagiakról beszélek, hanem pl hogy mennyire gondolja komolyan, mennyire szexista, a tervei, amikről mesél, azok tűzön-vízen keresztül az elsők neki, vagy rugalmas a közös terveket illetően, mikor akar gyereket stb. Ezek általában olyan dolgok, amik kapcsolatban kerülnek elő. De én szeretném nagyjából tudni ezekhez a hozzáállását és persze szívesen megosztom az enyémet is. Ha nem illik össze, akkor ne pazaroljuk az időnket egymással.

Szóval hogyan hozzátok fel ezeket, hogy ne letámadás meg interjú érzés legyen belőle?


Mi segít dönteni több ilyen lényegében ismeretlen ember között, hogy melyikkel való ismerkedésbe teszel több energiát?

Illetve hanyadik randi után döntesz? Randizol párhuzamosan több emberrel?



2023. jan. 10. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elsősorban a külsőt nézem. Mert ez döntő jelentőségű az oly fontos kémia tekintetében. És nálam mindkettő elég ritka. Legelső látásra én vagy nem tudom az illetőt párnak elképzelni, vagy 'elmegy'. Ez a kettő van, és aki 'elmegy', az igen szerencsés, mert azt utána elkezdem egyre szebbnek látni. N
2023. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!