Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a randi utolsó pillanatban való lemondása?

Figyelt kérdés

Dec. végén ismerkedtem meg egy férfivel, az ünnepek miatti szabott programok miatt, plusz mivel nem egy városban élünk, eddig nem taliztunk.

Kamerán többször beszéltünk, plusz telefonon minden nap. Múlt hétre az mondta az a hétvége biztosan nem jó neki talira, de ez a mostani viszont tutira jó lesz, pénteken találkoznánk élőben először.

Ma viszont már azt mondta a skypon, hogy csak csütörtök este tudja megmondani jó lesz-e neki a péntek. Kicsit csalódott vagyok, mert eddig biztosra beszéltük a pénteket (nyilván közbejöhet, hogy eltöri a kezét stb.), de most már úgy érzem csak egy B terv vagyok neki, ill. van esélye, hogy csüt, este lemondja. Ti hogy látjátok?



#randi #lemondás #utolsópillanat
2023. jan. 11. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Úgy gondolom, hogy ha ezt is lemondja, akkor felejtsd el.
2023. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Jól érzed.
2023. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira fontos lenne neki a dolog, már ajánlott volna egy másik, fix időpontot.
2023. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem olyan is volt, hogy megbeszéltük odamentem, nem érkezett időben, megkérdeztem, mondta, hogy jön és sose ért oda. Sok szintje van a szemétségnek. Valami miatt nem beszéltünk többet.
2023. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Kozbejott egy masik csaj aki jobban nez ki nalad.
2023. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem arra nagyobb esély van, hogy B terv lettél, mint hogy eltörte a kezét 😕Sajnálom!
2023. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem péntek reggel beszéljétek meg jó e a péntek. Miért kellene előbb? Ez nem munkahely. Lehet péntek vagy szombat, vasárnap. Van 3 napotok rá.
2023. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Egy hónapja nem bírja összehozni a találkozót, most van fix időpont, de 3 nappal előtte már mégse fix...

Vagy B terv vagy, vagy ennyire balfasz és beijedt, hogy élőben eléd kell álljon. Mindkét esetben gáz a te részedről. Ha nem jön össze a péntek, én hagynám.

2023. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valóban ma lemondta...töröltem, tiltottam.
2023. jan. 12. 17:54
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

"Mennyire gyakori a randi utolsó pillanatban való lemondása?"

Nőknél 99,97%, férfiaknál 10-15% körüli.

2023. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!