Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akarok jönni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni az egyik osztálytársammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,15 éves és még nem volt barátnőm. nem vagyok valami bőbeszédű és túl vonzó se (185 cm/125kg). jóba vagyok egy csajjal de nem beszélünk túl sokat. szeretnék többet mint jóban lenni vele csak nem tom hogy hogy kéne közeledni felé. most a téliszünet előtt vettem neki egy doboz bon-bont

de ezzel kifogytam az ötletekből. mit kéne csinálnom?


2008. dec. 27. 02:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem ha őszintén elmondod neki mit érzel akkor megért és kitugyja ő is úgy érez és akkor nyert ügyed van:) ha pedig visszautasít akkor se keseredj el...nézz körül tele van a világ csajokkal csak észre kell venni őket...azzal pedig ne törödj hogy nem volt még barátnőd:D nemsokára biztosan lesz:)
2008. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélgetni vele, hülyéskedni.

Egyáltalán nem szenvedés szerintem, ha oszt társsal jössz össze. Nekem a férjem az oszt társam volt gimiben, 16 évesen jöttünk össze, most 24 évesek vagyunk, és házasok. Amikor mi összejöttünk, kicsit minket is piszkáltak az oszt társak,de ha szeretitek egymást,akkor ki lehet bírni, csak nem kell mindent véresen a szívedre venni.

2008. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

finoman közeledj

vedd fel msn-re de ne zaklasd folyton az üzeneteiddel, az csak idegesíteni. szünetekben mosolyogj rá

2008. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!