Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első Tinder randi, mitől lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első Tinder randi, mitől lesz jó élmény?

Figyelt kérdés
Két hét beszélgetés után találkozni fogok a sráccal. Mire figyeljek, hogy mindkettőnknek jó legyen és folytatása legyen?

2023. jan. 17. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Add magad. Ha így nem lesz folytatás, jobb is
2023. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 1-essel. Ha meg kell játszanod magad azért, hogy folytatása legyen a dolognak, annyit nem ér az egész. Csak lazán, légy önmagad, ennyit tudsz tenni.
2023. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan randi mintha egy buliban találkoztatok volna
2023. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj más lenni, mint aki vagy. Pl. öltözz úgy, ami jól áll, de nem feszengsz, nem egy tőled idegen kényelmetlen jelmez. És ne megfelelni akarj, hanem mindig maradj őszinte. Pl. mit szeretsz, mit nem, miben vagy benne, miben nem. Az viszont nagyon is érdekeljen, ki ő. Ha nem csak szexet, hanem társat keresel, akkor nem az fontos, hogy megszerezz bárkit bármi áron, hanem hogy passzoljatok egymáshoz. Pont ő pont hozzád. Ha nem, akkor tényleg jobb, ha kiderül hamarabb, kevesebb sírás. De érezd jól magad, hiszen ez nem állásinterjú, hanem szórakozás :)
2023. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok Tinder randim volt, aranyos, hogy 2 hétig beszélgettetek, altalában 2 nap után már randi van. Ne tervezz előre, add magad, mint bármelyik másik randin, legyél érdeklődő, mert egy ember nem tudja fenntartani a beszélgetést. Ha lesz "kémia", akkor úgyis menni fog, ha meg kellemetlenül érzed magad, akkor ne erőltesd csak azért, mert ez az első, még rengeteg lehetőséged lesz, meglátod.
2023. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 első tinderrandiból 1 lett oylan, amilyennek képzeltem. Mármint más volt a pasi mint gondoltam irogatas alapján. Egyikből sem lett második randi, csak az utolsóból, viszont az elképesztő....olyan pasit fogtam ki, hogy most sem térek magamhoz.
2023. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!