Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik voltak a legnagyobb kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legnagyobb kamu indokok amivel randit lemondtak neked?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármire, hazudik, jàtszmázik, esetleg van is randi de végül megszakad

2023. jan. 18. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az egyik exem amikor szakítottam vele azt hazudta, hogy meghalt az anyukája (nem ő nevelte fel, de akkor is ilyet hazudni…) Évekkel később derült ki amikor feltett egy friss képet a facebookra az anyjával…
2023. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

- Amikor a randiidőpont előtt konkretizálni akartam, kinyögte, hogy jaa, elfelejtette, rászervezett vmi mást.


- Megbetegedett a kolléganője, egész héten túlóráznia kell. (Akkor még létezett a facebookon az Ismerősök a közelben funkció, hamar kiderült, hogy kamuzik.)

2023. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nàlam: fàj a torka, (xd) ami épp oké is lenne. De fix kamuzott, maskor nem jelentkezett
2023. jan. 18. 22:20
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez a fáj a fejem, fáj a hasam nekem is volt. Persze másik időpontot nem kért, ebből tudtam, hogy kamu. Egy másiknál én kérdeztem rá egy lazán egyeztetett randi előtt, hogy akkor találkozunk-e. Majd egy hét múlva válaszolt, mert allítólag nem jelzett a whatsapp...
2023. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2023. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
14-est kerdezed? Mert akkor nem. Nem en irtam ki azt.
2023. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

1 nappal előtte családi programra hivatkozott.

Több, mint 1 héttel előtte egyeztettük az időpontot, így nyilván kamu volt.

2023. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kérdezőt kérdeztem.
2023. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta, hogy hosszú betegség után elhalálozott az édesanyja.


Egy héttel később közös fotót posztolt az anyukájával egy eseményről, ami aznap volt (tehát nem korábbi képet töltött fel), anyuka hálistennek élt és virult.

2023. jan. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
De honnan tudja előre valaki, mikor fog elmúlni a fájdalma? Én ezt a dokikkal kapcsolatban sem értettem soha. Menjek vissza 3 nap múlva, és ha akkor még fosok?
2023. jan. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!