Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor társaságban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor társaságban vagyunk miért viselkedik velem teljesen idegenen mikor ketten vagyunk meg állandóan rajtam lóg?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy srác aki elkezdett nekem írogatni, külsőre nem tetszik. Jeleztem is neki nem vagyok nyitott egy kapcsolatra, úgy vettem észre nem vette komolyan. Munkás busszal járunk dolgozni, általában mellém ül de mikor beérünk nem foglakozik velem, néha max rám mosolyog de kb levegőnek néz minden nap. Csak mikor már kevesebben vagyunk a munkán akkor szól hozzám, flörtölget. Van egy kis baráti köre velük van csak, de mikor már kevesen vannak vagy megyünk hazafele teljesen kifordul magából és udvarol állandóan. Szinte minden nap ír nekem miután haza értünk milyen jó volt aznap is látni, milyen szép voltam, milyen jót beszélgettünk, stb, stb.

Gondolom ha barátként nézne rám oda hívna engem is mikor a barátaival van (vannak nők is akikkel barátkozik, de velük nem úgy bánjk ahogy velem, tényleg csak barátjuk akar lenni…)



2023. jan. 19. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Gátlásos?
2023. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, nem tűnik annak
2023. jan. 19. 23:50
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, pont ez a célja, hogy foglalkozz vele.

"Jeleztem is neki, nem vagyok nyitott egy kapcsolatra."

"Miért viselkedik velem hűvösen, máskor miért flörtöl?"

"Gondolom ha csak barátként nézne rám, odahívna engem is a barátaihoz."


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy felkeltette az érdeklődésed a srác.

2023. jan. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jol csinalja. Rajta gondolkodsz.


Ha mas elott flortolne,a tobbiek is felfigyelnenek Rad es nem biztis benne,h o gyozne. Igy tobb eselye van nyerni. Esszeru.

2023. jan. 20. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem azért vigyázz. Az hogy más előtt nem vállalja fel az érzéseit és megjátssza magát nekem gyanús. Kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik furán?


(Ezt így ne mondd neki, de mint egy skizofrén)

2023. febr. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!