Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a tapasztalat az egyetemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalat az egyetemen belüli ismerkedéssel, kapcsolattal, ha diák-oktató felállásról van szó? Lehet működőképes?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, ilyesmihez hogy áll hozzá egy adott szak vezetősége, vagy lehet-e ebből később bármi probléma?

Egy tanárom úgy érzem, közeledik felém "úgy", számomra sem semleges... De bajt sem akarok ezzel magamnak, nem tudom, hogyan állnak ehhez hozzá egyetemi szinten?


2023. jan. 22. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Megszívhatja, ha kiderul, hogy szexeltek.
2023. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Nem is megengedett és én személy szerint nem kockáztatnám 9 év munkáját egy kósza dugás miatt.
2023. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb tanár dug valakit, függetlenül attól hogy van e felesége. De ez nem megengedett, igy igyekeznek titokban tartani, de pletyka szintjén általában előbb-utóbb előjön.


Ha viszont mindketten függetlenek es komollyá válik a dolog, felvállalják, akkor annyi hogy az a tanár nem vizsgáztathatja.

2023. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Kezdődik a szezon , valaki mindig bekèrdezi bizonyos időszakokban 🤣
2023. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem vizsgázhatsz nála, amúgy magánügy, semmi nem tiltja.
2023. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha az oktatód és jegyet függ tőle akkor hagyd, ne menj bele semmibe. Végzés után. Olyan emberrel meg aki nem tanított soha, most se tanít és nem is fog, nem annyira gáz.


De én mesteresként még a phd hallgatót is tabunak tartottam aki tartott nekünk pár órát és alig volt korkülönbség. Feladatokra pontokat adott stb, kellemetlennek éreztem volna.

2023. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
A tárgyakat 1-2 évig tanuljuk, elég megvárni a szigorlatot, ha már annyira etikusak akarunk lenni.
2023. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!