Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valakinek tapasztalata ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata ír férfiakkal, lehet velük komolyat tervezni?

Figyelt kérdés
1 éve jöttem ki dolgozni Iowába(USA) és itt a megismerkedtem egy ír férfivel, akivel szemmel láthatólag nagyon tetszünk egymásnak már az első pillanatban. Olyan őszinte,szókimondó stílusa van,néha nyers, de nem bántó. Egyenes jellemnek látszik, ami a szívén az a száján és nagyon kedves, nem fél kimutatni az érzéseit. Nagyon szereti a gyerekeket, és sokat beszél arról, hogy majd családot szeretne és több gyereket is akar. Sokat iszik ez tény,de azért nem mértéktelenül. Végtelenül laza és kedves, soha semmin nem sértődik meg. Mindenkit úgy fogad el, ahogy van. Ha valami baja van, akkor azt rögtön kimondja magából, így semmi rossz érzés nem marad benne. Kissé esetlen,ügyetlen bizonyos dolgokban, de mégis nagyon határozott véleménye van a dolgokról, viszont elfogadja,h mások másképp gondolkodnak, senkire nem akar semmit rákényszeríteni. Nagyon sokat viccelődik, nem mindig tudom eldönteni, mikor beszél komolyan és mikor viccel. Vajon lehet egy ilyen férfival komolyan tervezni?

2019. júl. 11. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nézd meg a #9-es hozzászólót, esetleg tőle érdeklődhetsz, mik a tapasztalatai.

2019. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A volt férjem ír, de nem tudok neked tanácsot adni, mert nincs olyan, hogy "ír férfiak" Ő például soha nem iszik és nem akart gyereket. Aztán lett, mert meggondolta magát, csak engem felejtett el erről tájékoztatni. :-)


Ahogy a leírásodat nézem, két teljesen ellentétes férfi. Igaz, éltem kint 4 évet, ismerek sok ír pasit, de hidd el, nincs ilyen, hogy "ír férfiak".

2019. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
No, csak most nézem, én voltam a kilences válaszoló :-)
2019. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!