Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag, hogy nem volt még kapcsolatom, kalandom? Ezt mikor "illik" közölni?

Figyelt kérdés

Elhívott egy férfi randizni, aki számomra eléggé 10/10.

Viszont idősebb nálam, már ebből is gyanítom, hogy nem 1, nem 2 nővel volt dolga eddigi élete során...


Nekem viszont még nem volt senkim, 24 éves vagyok.

Nem azért, mert ronda lennék, vagy antiszociális. Gimiben nagyon tetszett egy fiú, 3 évig utána csorgattam a nyálam és bárkit, aki próbálkozott, lekoptattam. Egyetemen elvoltam a tanulással, és hiába jártam viszonylag sokat bulizni, sosem vonzott az ottani ismerkedés, meg hogy akkor tudjuk le gyorsan a dolgokat részegen.


Nem azt mondom, hogy váratom fél évet, mert vágyom rá én is, a vonzalom kölcsönös. De azért 1-2 hét után sem feküdnék le vele, szeretnék kicsit lassabban, fokozatosan haladni (elég szégyellős vagyok azért ilyen téren). De gondolom első randin ilyenről beszélni ciki, nem? :D


2023. jan. 23. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

A kecske előtt megvillan a szűz káposzta kb az eseted...te csak vesztes lehetsz-szüzesség vesztes:D

Ez az idősebb, mennyit takarhat...35-40...ááh.


Nem kell közölni max annyit, hogy nem jött eddig össze az igazán komoly kapcsolat sajnos.

Ha normális, nem fog vallatni és várni is fog terveid szerint.

Ha bunkoszaurusz, akkor számíts huszáros sürgetésre minden téren...

2023. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondod el neki, amikor úgy érzed itt az ideje. :) Legkésőbb, amikor ő felhozza a korábbi tapasztalatokat.
2023. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

42 éves.

Nem az a nagyon nyomulós típus, inkább olyan udvarias/türelmes.

2023. jan. 23. 21:51
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

3

Komolyan e korkülönbségtől te vársz valami komoly jövőt?

Majd lebabázol neki, aztán lép tovább, te meg a pulyákkal maradsz ott...max 2-3 évig eljátszik veled.

Ne legyél már naiv.

2023. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen pontos jellemrajzot sikerült alkotni róla, pusztán az életkora alapján.
2023. jan. 23. 22:06
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Te nem vagy szazas mar bocsi
2023. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
42 te meg 24 konkrétan generációs szakadék van kőzetet. Hogy tudsz komolyan vennie gy olyan embert, aki lánya korabeli fiatalokra csorgatja a nyalat? Nem vesz téged komolyan, hidd el, ebből nem lesz hosszútávú kapcsolat, szexelni kellesz csak.
2023. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni. És meg is fog. Kapcsolatban ne reménykedj, hiszen te még gyerek vagy, ő meg egy felnőtt férfi!
2023. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A többiek jól írják, a potenciális partnered szexelni akar veled. 42 évesen hízelgő, ha egy 24 évest le tud varrni.

El kell keserítselek, pontosan tudja, hogy szűz vagy, mert tapasztalt szemeknek ez meglátszik. Valószínűleg ezért (is) annyira érdeklődő. Ennyi idősen jó szexuális tapasztalatod lehet vele, csak ne felejtsd, hogy kapcsolatra nem biztos, hogy azt tudja nyújtani, amit keresel.

2023. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, tudom, hogy nem akarod beismerni magadnak, de egy lassan 25 éves szűz lány vagy csúnya, vagy antiszoc vagy valami más mentális gondja van.


Nekem is van ilyen a családban, a legjobb barátnők sógornője ugyanez, egyikük sem százas fejben. Én nem láttam még olyan 25-26 éves szűz lányt, akire nem fért volna pszichológus, persze magáról mindenki azt hiszi, hogy rendben van.


És akkor most ahelyett, hogy elkezdenér rendbehozni ezt a dolgot, egy 42 évessel akarsz összejönni :D Látod, már ez sem vall egészséged mentalitásra, de a te dolgod.


Viszont nem rosszból mondjuk, hogy ez a pasi cdak megdugni akat téged, hanem mert veled ellentétben nekünk vannak tapasztalataink, nem úgy gondolkodunk, mint egy 17 éves. Ha nem csak megdugni akár, hanem komoly kapcsolatot, az még durvább, mert akkor kifejezetten beteg ez az ember.

2023. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!