Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés kezdetének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés kezdetének kezdetén illik a szexualitással kapcsolatos kérdést feltenni?

Figyelt kérdés

társkeresőn ismerkedek.. egy sráccal 2 napja levelezek és megkérdezte, hogy lefeküdtem e már valakivel...

semmi gond nincs a kérdéssel, de szerintem amikor még csak levelezünk bunkóság ilyet kérdezni... ti mit gondoltok erről?


2018. febr. 11. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem bunkóság, teljesen természetes kérdés
2018. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ket ember akiknek mas az ertekrendjuk. Mindketto normalis. A te reakciod es az o kivancsisaga is. Maximum a legrosszabb esetben nem vagytok egy kozos nevezon. Ez a velemenyem.
2018. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is furcsállnám s közölném, hogy köze nincs hozzá. Ha neki ez annyira iszonyúan fontos, akkor kicsi eséllyel illünk össze.
2018. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem furcsa. Az ilyenek fognak 5 perc utan radmaszni. Az ilyenekkel nem allnek szoba. Privat ugyed.
2018. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Maximum a hangnem a fura.

Ha azt kérdezné: volt-e már komoly kapcsolatod, ami lényegében ugyanerre kíváncsi, akkor te sem akadnál fent. :) Kicsit szókimondó a srác, ennyi.

2018. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én valahogy úgy tudnám elképzelni ,hogy több találkozás, komolyabb, mélyebb beszélgetés, ismerkedés után nem fura ha felvetül a kérdés... de eddig volt vagy 10 üzenet váltás...

valamiért nem gondolom ,hogy az ismerkedés legelején ez lenne a leges legfontosabb kérdés..

2018. febr. 11. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azert ne a farka meretet kerdezd mert az eleg nagy bunkosag !
2018. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem illik. Az én "kedvencem": Mióta vagy már egyedül/nincs kapcsolatod (esetleg idiótáknál: kapcsid). Kezdetben azt hittem, azt hiszik, hogy műltbéli sérelem van mögötte, hogy azt hiszik, hogy minden nő az exe után koslat, de mikor megmondtam a választ, akkor jött a következő kérdés/megjegyzés: "Jó régen szexeltél". Sóval csak azt akarta felmérni, mennyire vagyok kiéhezve...
2018. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy hány évesek vagytok, de bizonyára nagyon fiatalok.


Számomra is fura ez a kérdés, úgy általánosságban, kapcsolat időtartamától függetlenül.

Első időszakban ilyet nem kérdezünk, aztán már úgyis jön az,hogy amennyiben akar mesélni majd mesél arról,hogy volt-e már szexuális kapcsolata.


Viszont nem tartom bunkónak azért, mert ezt megkérdezte, egyszerűen le kell szűrni belőle a lényeget: ennek a srácnak a szex központi kérdés, vélhetőleg központibb mint az érzelem és a romantika.

2018. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság ilyet kérdezni. A szexualitás magánügy.
2018. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!