Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag, hogy nem volt még kapcsolatom, kalandom? Ezt mikor "illik" közölni?

Figyelt kérdés

Elhívott egy férfi randizni, aki számomra eléggé 10/10.

Viszont idősebb nálam, már ebből is gyanítom, hogy nem 1, nem 2 nővel volt dolga eddigi élete során...


Nekem viszont még nem volt senkim, 24 éves vagyok.

Nem azért, mert ronda lennék, vagy antiszociális. Gimiben nagyon tetszett egy fiú, 3 évig utána csorgattam a nyálam és bárkit, aki próbálkozott, lekoptattam. Egyetemen elvoltam a tanulással, és hiába jártam viszonylag sokat bulizni, sosem vonzott az ottani ismerkedés, meg hogy akkor tudjuk le gyorsan a dolgokat részegen.


Nem azt mondom, hogy váratom fél évet, mert vágyom rá én is, a vonzalom kölcsönös. De azért 1-2 hét után sem feküdnék le vele, szeretnék kicsit lassabban, fokozatosan haladni (elég szégyellős vagyok azért ilyen téren). De gondolom első randin ilyenről beszélni ciki, nem? :D


2023. jan. 23. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm édesapja 45 éves volt, amikor összejött az akkor 20 éves baràtnőjével. 23 és 25 évesen szült két lányt a férfinek, akinek ez a 2. Házassága, azóta is boldogan élnek, a férfi lassan 80 évesen olyan életerős, mint sok férfi 30 évesen sem. Értelmiségi család, a lányaik 30 alattiak és már mindkettőnek van gyereke és karrierje, normális korkülönbséggel választottak férjet maguknak. Szóval csak sikerült normális értékrendben és szellemben felnevelni a gyerekeiket, de azt sosem tudjuk meg, hogy vajon egy kalandnak indult-e a kapcsolatuk... ha így volt, ha nem, számomra ők példaértéket képviselnek.
2023. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

11

Van az a pénz a nő előtt, ami a trottyos papit férfinek láttatja:DDD

2023. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10%
A férfi jól menő vállalkozó, igen. Mi számít jól menőnek... az összes gyerekének vett egy lakást. Azért ez még így nem felsőközéposztály szintje, de a legtöbb nőnek bőven elég csábító. Pl: nekem nem kevés osztálytársamnak ugyanígy meg tudták venni a lakásukat a szüleik.
2023. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13

Iszonyat szánalmas és még erre büszkének lenni:DDD

2023. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem az. Normális esetben a nők, akik gyerekre vágynak olyan férfit keresnek, aki anyagilag biztosan támogatni tudja a gyerekeit. Olyan elven már nehezebb "jó partit" találni, hogy vajon anyagiakon túl, minőségben is jó apa lesz-e a férfi. Az anyagi része egy objektívebb faktor, az apai gondoskodást sajnos senki se láthatja előre.


Úgyhogy egyébként, ha én nőként választhatok, akkor szintén olyan férfit választanék, akinek rendben van az egzisztenciája, mert azt úgysem tudom megmondani előre, hogy vajon milyen apa lesz.


És ha a férfi jól keresne, akkor nem bánnám, ha a gyereknevelés, házimunka nagyobb része rám hárulna. Ez a mai napig így van a legtöbb családban, pedig a nők is 40 órát dolgoznak általában.


A fent említett családokban sincsenek kitartott nők, ők is ugyanúgy dolgoznak, mint bárki más, de ha tisztában vagyunk az értékeinkkel, hadd legyen már választásunk "jól férjhez menni".

2023. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%

Megsúgom számos esetben nem a magasan felsőoktatásban kepzett férfiak visznek haza igazán sokat; hanem képzett, vezető beosztású szakmunkások, boltvezetők, szolgáltatói szektorokban dolgozók pl: szakácsok. Elmehetsz itt nálam egy utcával feljebb, egyik délutan amikor sétáltam, a szakik saját maguknak rakosgatták rendbe az alsó hangon 200 nm-es házaikat.


Én biztos vagyok benne, hogy otthon hulla fáradtan nem az lesz az első dolguk, hogy bepakolják a mosogatógépet.


De mondom, egy ilyen szintű pasiért vállalnám. :)

2023. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Aztán sírtok, rítok, panaszkodtok, hogy le vagytok sz_rva, mert papuci állandóan dolgozik vagy "teljesítőképtelen", ti meg mentek félrekufircolni...ez a módi...tudjuk nagyon jól.


Az, akinek a pénz-egzisztencia az első másokkal szemben, nincs gerince, alávaló, mint egy politikus...nem is méltó embernek nevezni az "ilyet":)

2023. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te meg megmaradsz az 50%-os hasznossági arányoddal egyedül. :P Pont nem érdekel a véleményed.
2023. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!