Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyemben ti most mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben ti most mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval volt már 5 vagy 6 randim egy lánnyal, aki 19 és úgy kb a 3. randi óta sejtettem hogy szűz, de az utolsón rákérdeztem, ő igen csak elpirulva megmondta, hogy igen, az. Ezek után én kedvesen mondtam neki, hogy sajnálom, de akkor többet ne találkozzunk, mert hogy én szűz lánnyal nem szeretnék lenni. Mosolyogva mondta, hogy semmi baj, és köszöni az eddigi randikat, de mégis valahogyan szomorúnak tűnt, meg úgy mint akit ez nem lepett meg, mintha nem én lennék az első aki visszautasítja, mondjuk nyilván így van, mert nem véletlen szűz még mindig, de úgy megsajnáltam szegényt. Ha nem lenne szűz, akkor tök jó lenne, mert amúgy egy kedves, szimpatikus csaj. Szóval gondolkozom, hogy mégis elhívom megint valahová, mert szegény nagyon szomorúnak tűnt és szerintem magányos is szegény. Nagyon elbizonytalanodtam mikor láttam a reakcióját, és most nem tudom mi legyen, mert nem szeretném ilyen szomorúan otthagyni mikor már csókolóztunk is, és úgy tűnt nagyon élvezte… mit csináljak? 24F

2023. jan. 25. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
És miért olyan b.ott nagy probléma, ha még szűz?...
2023. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert nekem olyan jellegű szexuális vágyaim vannak, amit a lány érdekében nem csinálnék szűzzel, mert ők sokkal inkább a romantikára vágynak…
2023. jan. 25. 17:28
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell martirkodnod, majd megoldja a problemajat. Azaz ez a te problemad, neki nincs ilyen. Majd kovetkezore jobban fog valasztani.
2023. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Igen kérdező, vagy visszafogod magad és egyfajta folytott szexualitást élsz majd vele, lehet hónapokig vagy évekig (ha együtt maradtok)...vagy pedig megdugod aztán mész tovább. Én sem szeretnék szűzzel lenni, akkor inkább a kövér nők.
2023. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

1. Honnan tudod, hogy mire vágyik?

2.Honnan tudod, hogy aki nem szűz, az benne lenne azokban a dolgokban, amit te szeretnél?


Ezek olyan dolgok, amikről beszélni kell, mert abból, hogy szűz-e vagy sem, nem derül ki semmi.


Ha csak sajnálatból mennél vissza hozzá, akkor inkább ne tedd.


"nem véletlen szűz még mindig"

Könyörgöm, 19 éves, miért baj már az is, ha nem tágította ki a fél város? Tudom manapság már 13 évesen szexelnek, és neked ez a 19 és szűz nem elég menő, de majd idővel rájössz.

2023. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne randizz vele többet, függetlenül attól, hogy szűz-e vagy sem, nagy eséllyel nem bukik az aberrációidra, mint ahogy a nem szűz lányok nagy része sem, de egy szűznek azért ne ez legyen az első szexuális élménye.
2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálatból ne találkozz vele, mert amit leírtál, abból az következik, hogy jobbat érdemel nálad, normális férfit,aki tudja értékelni.
2023. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont abból ami írtam, látszik hogy én értékelem. Ugyanis az értékelés azt jelenti, hogy ismerjük a másik hibáit és eltekintünk tőlük, nem azt hogy tökéletesnek gondoljuk.
2023. jan. 25. 18:11
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

"Mert nekem olyan jellegű szexuális vágyaim vannak, amit a lány érdekében nem csinálnék szűzzel, mert ők sokkal inkább a romantikára vágynak…"


Te tudatlan szerencsétlen, szóval te azt mondod hogy mielőtt egy lány elveszíti a szüzességét, akkor romantikára vágyik, de az első szex után ez elmúlik?? Mert a szüzesség az egy állapot.

Annyira egy kis ribi vagy, nőt elégítettél már ki egyáltalán, mert egyértelműen nem is értesz hozzájuk :D

2023. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd békén ezt a lányt, apaddal szórakozzál
2023. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!