Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Nektek tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Nektek tetszene az ilyen közeledés? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jött egy új lány az úszás csapatba. Aranyosnak tűnik, szívesen megismerném. Eddig nem sokat beszélgettünk, csak pár mondatban fejtette ki hogy hogyan érezte milyen volt az edzés kérdésemre. Facebookon ismerősök vagyunk. Az lenne a taktikám, hogy ráírok, hogy edzés után szánjon rám 5 percet, mert szeretnék vele beszélni. Amikor ez megvalósul elmondanám neki, hogy szívesen megismerném edzésen kívül is és jöjjön el velem sétálni vagy meginni valamit, ha van kedve.


Az, hogy az edzőnek vagy a csapattársaknak mi lesz a véleménye a dologról akár összejön akár nem, nem érdekel.


22/F



2021. szept. 10. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így nagyon nem. Vagy jöjjön oda élőben, amikor ott vagyunk, beszélgessünk, és hívjon el egyből, vagy ha annyira nincs idő, akkor hívjon el messengeren egy kávéra vagy valami. De ez nagyon kellemetlen, hogy a semmiből rám írna, hogy szánjak majd rá öt percet...
2021. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, nekem fura lenne, hogy netes felületen akarod elhívni. Ez a "beszélni szeretnék veled" olyan vészjósló :/ Face to face nem volna jobb?
2021. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne irj elotte, hogy beszélni szeretnél, ez fura.

Csak szimplán kerdezd meg es kesz

2021. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Legközelebb odamégy hozzá, és megkérded: Van-e kedve egy turmixot, kávét, etc.-t meginni edzés után, mert szívesen megismernéd. :)))
2021. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem simán belefér.
2021. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek, 3msnak van igaza
2021. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

5-ös vagyok:szerintem a kérdező nem akar beégni az edzője és a csapattársai előtt,ha a lány visszautasítaná.

Valahol érthető.

2021. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmesebb. Még csak 1x váltottatok pár mondatot. Ha elhívod azzal tök egyértelmű, hogy bejön neked... és itt a bökkenő. Ha neki nem jössz be az elég kellemetlen lesz számára, mivel egy helyre jártok edzêsre. Szóval kezdj ennél valami lazább, kevésbé direkt dologgal. Pld pont te is arra mész amerre ő edzés után, mert vmit el kell intézned és itt is tudod tesztelni a viszonyulását hozzád. Vagy ráírsz facebookon vmi kérdéssel edzéshez, úszáshoz kapcsolódóan és ha szívesen válaszol, nem passzív, kibontakozik egy hosszabb beszélgetés, az már jó jel.
2021. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes közeledés. Nincs is jobb. Akarsz valamit, közlöd. Tökély. Sok sikert.
2021. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!