Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek átvertem őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átvertem őt ezzel? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Két hónapja megismerkedtem egy társkereső alkalmazásban egy sráccal, jókat beszélgettünk, szimpatikusak vagyunk egymásnak. Viszont nagyon messze lakunk egymástól, de úgy döntött, hogy meg fog látogatni. A probléma az, hogy pár hónapja levágattam a hajam rövidre, ő viszont ezt nem látta, csak ennél korábbi képeket látott rólam. Nem gondoltam volna, hogy ilyen kokmolyra fordul a dolog, és most úgy gondolom, hatalmas csalódás lesz számára, amikor találkozuk, mert rövid hajjal sokkal rosszabbul nézek ki. Küldjek neki friss képet magamról, mielőtt tényleg ideutazik? Félek az elutasítástól, az az igazság, de azt sem akarom, hogy több száz kilométert utazzon és becsapva érezze magát. 23/N

2022. márc. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ebből hogy lehet ilyen ügyet csinálni? Ha több száz kilométert utazik, akkor biztosan nagyon meg akar dugni, a hajad pont mindegy lesz. Amúgy 2 hónapja beszéltek, ezidő alatt 1x nem küldtél friss képet? Nekem ez a kérdés nem stimmel.
2022. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől nyugodtabb lennél, akkor küldj képet róla. Esetleg csak írd meg neki először viccesen, hogy reméled felismer, mert most sokkal rövidebb a hajad, a válaszából úgyis elég sok minden kiderül. Egyébként ez csak haj, majd visszanő :) Ha emiatt pedig nem akarna találkozni, akkor ne bánkódj miatta, nem érdemes.
2022. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha így rosszabbul nézel ki, minek vágattad le? Fogadásból?


(Vagy csak te gondolod azt, hogy rosszabbul nézel ki?)

2022. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-vel egyetértek!


Ha morálisan úgy érzed helyesnek, akkor jelezd a srácnak, akár írásban, akár küldj képet. Igazából ez a "probléma" a te fejedben zajlik, tégy úgy, ahogy szerinted ez megoldódik.


Ha valóban kíváncsi RÁD, a személyiségedre, akkor nem fogja érdekelni a hajad, akkor sem, ha most éppen nem áll annyira jól, mint előtte. :D

2022. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem mindenképpen küldjél képet, de csak azért, hogy nehogy átverésnek érezze.

Én pl. nem valószínű, hogy csak ezért csalódnék benned, mert levágattad a hajd.

Ha már sokat beszélgettünk, akkor valószínű már az alapján is szimpatikus lennél, különösen, ha bevállalnék egy hosszú utazást hozzád.

2022. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!