Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben most haragszik rám, vagy valami más lehet a gond? És mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerkedek egy lánnyal, írogattunk, hívásoztunk, videochat-eltünk. Múlt héten szombaton találkoztunk volna először. Sajnos viszont nálam közbe jött valami, ami halaszthatatlan volt, próbáltam is neki teljesen felvázolni a helyzetet. Akkor úgy tűnt teljesen meg is érti, kedves volt, nem éreztem rajta semmi szokatlant, ugyanúgy köszönt el, mint mindig, hogy majd másnap beszélünk és akkor egyeztetünk egy új időpontot is.

Másnap írt is reggel, de az utána következő üzeneteimet, amit aznap írtam már meg sem nézte. Hívni nem próbáltam, mivel olyan helyen dolgozik, ahol nagyon nagy gáz lenne, ha megcsörren a telefonja és tudom, hogy amúgy is össze-vissza van az időbeosztása, általában én sokkal könnyebben tudtam alkalmazkodni hozzá.

Most eltelt egy hét, még mindig semmi hír róla, eddig úgy gondoltam nem zaklatom minden nap üzenetekkel (sőt ha nagyon őszinte akarok lenni, férfiasan bevallom, a büszkeségem sem engedte). Szerintetek most mi lenne a legjobb? Írjak még neki, esetleg próbáljam hívni próba szerencse alapon? Lányok/hölgyek, ti talán jobban tudjátok, hogy vajon mi lehet, amit ilyenkor vár egy huszonéves lány. Nem akarok sem hülyét csinálni magamból, de elszúrni sem szeretném ezt a dolgot, ami elkezdett alakulni köztünk.



2022. márc. 5. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Hívd fel, és beszéljetek meg egy új időpontot. Már azt hiszi, hogy elfelejtetted.
2022. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én magam is azt hiszem, hogy ő elfelejtett.... 1 hete van nála egy láttatlan üzenetem😂
2022. márc. 5. 18:30
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellett volna egy hetet várnod. Másnap felhívhattad volna, és akkor kiderül mi a helyzet.
2022. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elment a kedve, mással volt randija, máshoz közeledett, stb.. Felesleges itt okokat keresgélni, úgysem találod ki.


Simán ghosting-olt, ennyi a lényeg. Lépj tovább, ennek annyi.

2022. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Unblock nehezen közeledik bárkihez, szóval nagyon meglepne, ha most egy hét alatt bepasizott volna 😆 De ha mégis, akkor sem úgy ismerem, mint aki nem közölné ezt, pláne hogy tudja, hogy az egyenességet értékelem, nem csípem az ilyen levegőben függő dolgokat.
2022. márc. 5. 18:49
 6/17 A kérdező kommentje:
Az egy hetes várakozás valószínűleg hülyeség volt... Sajnálatos módon a büszkeségem győzött ebben az egy hétben.
2022. márc. 5. 18:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Te egy illuzio voltal szamara, elkepzelt rolad valamit, ami nem is te vagy. Rajott, hogy nem is ismer, pontosabban nem olyan vagy es tiplizett.
2022. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És mindezt azért, mert a legjobb barátomat hétfőn műtötték és pénteken este szóltak neki, hogy nem áll módukban tovább helyet fenntartani neki, szóval az utolsó pillanatban szombaton nekem kellett hazahoznom a kórházból?.... Nem tudom ezzel vajon milyen illúziót sikerült lerombolnom.
2022. márc. 5. 19:20
 9/17 anonim ***** válasza:

Mire voltál büszke?

Te mondtad le a találkozót, és ő megértő volt.

De rögtön kérhettél volna egy új találkozási lehetőséget.

2022. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na de hogyan, ha az akkori üzenetemet egy hete meg sem nézi?
2022. márc. 5. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!