Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randiig illik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randiig illik a fiunak fizetni?

Figyelt kérdés

2x találkoztunk eddig, mindig én fizettem, ami rendben is van, elvégre én kezdeményzetem a talit, de nem tudom meddig tart ez az illik dolog. Elég kínos lenne felhozni ezt, így nem is firtattam eddig.

Nekem nem úgy tűnik, mintha következő alkalommal más lenne a helyzet, így nem tudom hogyan lehetne ezt normálisan felhozni.

Kérdezzek rá konkrétan, hogy meghívhatom-e, ezzel sugallva, hogy nem adott állapot az, ha folyton a fiu fizet?


2023. febr. 1. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Még talán a harmadik randi belefer, viszont sok nő felez, vagy a sajátját kifizeti a második randin, vagy legalábbis

felajánlja, hogy fizethettek együtt, vagy külön.

2023. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Pedig alap, hogy a férfi fizet
2023. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Aki elhívja a másikat, az fizet. Egyéni megállapodás létrejöhet. Párkapcsolatban már minden pénz a nőé előbb-utóbb.
2023. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

"Kérdezzek rá konkrétan, hogy meghívhatom-e, ezzel sugallva, hogy nem adott állapot az, ha folyton a fiu fizet?"

Ezt most nem értem. Ezzel pont azt sugallod, hogy te akarsz fizetni.

2023. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
2-3 randiig oke, utana mar a tobbseg fel szokta ajanlani, hogy felezzetek, vagy most o allja.
2023. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
0
2023. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

"Kérdezzek rá konkrétan, hogy meghívhatom-e, ezzel sugallva, hogy nem adott állapot az, ha folyton a fiu fizet?"

Mibajood?? Valaki érti ezt, elmagyarázná??

2023. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Ha nem mondok semmit és szó nélkül fizetem az egészet, mindezt többször, akkor egy idő után ebbe "belekényelmesedik" az ember (lány) és természetesnek veszi. Ha rákérdezek, akkor persze lehet, hogy igent mond és ugyanúgy én fizetek mindent, de lehet felmerül benne, hogy esetleg ő is állhatná a saját részét.
2023. febr. 1. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem lányként sosem volt lényeg, hogy a srác fizessen. Ha oda került a sor, akkor előtte felajánlottam, hogy felezzünk. Ezt sosem engedték. Egy srác van most, akivel komolyan ismerkedek, 4 randin vagyunk túl. Az elsőt szerinte úgy illik, hogy a srác fizeti és ő rosszul is érezte volna magát, ha nem hagyom neki. Azóta felváltva fizetünk vagy úgy, hogy mindig a másik előző költését próbáljuk kiegyenlíteni. 3. randin nála voltunk és én rendeltem a gyorsaság kedvéért a kaját és telefonnal fizettem is rögtön. A 4.-en is felhozta, hogy ezt nem felejtette el és legközelebb nem fogja engedni, hogy én fizessek, bármit csinálunk az most az ő köre lesz. Én is és ő is rosszul éreznénk magunkat, hogyha csak egyikőnket terhelne a randinak bármilyen költsége. Arról meg, hogy én utazok hozzá és veszek jegyet vonatra, tömegközlekedésre nem beszélek, majd fordul a kocka és ő jön hozzám. Én az egyenlőségben hiszek és nem ATM-nek nézem a másikat, illetve én is szívesen adok, jól esik, hogy nem csak kapok
2023. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem aki termeszetenek veszi, hogy mindent te fizetsz, az le fog kopni, ha kiderul, hogy neki is kellene, mert az ilyen szemeben akkor mar nem leszel eleg lovagias neki🤷‍♀️ Aki nem, az felajanlja magatol is elobb-utobb.
2023. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!