Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi egy kifőzdében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi egy kifőzdében?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire okes ha a pasi 3. randin kifőzdébe akar menni ebédelni?
2023. febr. 1. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Neked mi nem okés benne?
2023. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tök okés, egyszerű ételeket szeretem, pont amilyeneket ott csinálnak.
2023. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs benne semmi kivetni való. Gondolom nem ilyen nagyon alja hely.
2023. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Kész...nektek semmi nem jó?

Ha kifőzde az a gond, ha Meki az a gond, ha luxus étterem az a gond, ...

2023. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem a jó kifőzdéket, simán benne lennék.
2023. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Nalunk volt egy jo kifozde, de randizni nem mentem volna oda. Anyukamek szerettek, amikor a kozelben volt az irodajuk es oda jarkaltak ki ebedelni, de altalaban emiatt a jobb kifozdek mindig zsufoltak, mert napkozben a kornyek osszes irodistaja, ahol nincs sajat, oda ugrik ki enni, delutan meg azert volt zsufolt, mert csomo csalad ult be mindig kajalni, vagy csak hazavinni kajat a suli utan. Akarhanyszor mentem, mindig tobb meteres sorok es zsibongas volt.

Ahol meg nincs sok ember az olcso arak ellenere, ott valoszinuleg ehetetlen a kaja.

2023. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
63%
Szerintem elég fura randihelyszín :/
2023. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Sztem sokkal jobb egy tuti rántott hús/krumpli felett dumálni mint 2 szem rizs meg egy csík szósz felett 10x annyiért, sajnálom h velem sem lennél jó páros
2023. febr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Hat nem mennek el. A kifozde , talpinallo nem arra valo. Nincs is sose hely, nagy sorok
2023. febr. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a helyszín a lényeg, az elegáns éttermekbe járásnál mindkét fél tisztában van azzal, hogy ez hosszú távon nem megy, csak egy sablonos szokás. Nekem sokkal jobban tetszenek a hétköznapi helyzetekbe becsempészett élmények. Egy randi esetén maga a randi az élmény.

Persze az ismerkedés folyamata arra is jó, hogy megismerd a partner anyagi helyzetét és van olyan, akinek a rendszeres étterembe járás nem gond. Ha ilyet keresel, akkor nem biztos, hogy a te embered a kifőzdés.

2023. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!