Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. 2 méterhez 95 kilóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. 2 méterhez 95 kilóval miért mondta azt, hogy vékony vagyok? Mekkorának kellene lennem a véleményed szerint egy izmos testalkathoz?

Figyelt kérdés

Randiztam egy 24 éves csajjal és lényegében azt mondta kávézás közben, hogy benne lett volna velem valamiben, mert helyes vagyok és magas, de szerinte túl vékony vagyok, vagyis nem vagyok izmos, ő pedig az izmos srácokat szereti. 197 cm magas vagyok és most mértem magam, 96 kiló vagyok. Edzőterembe szoktam járni heti 2-3-szor súlyzózni és 2-szer futni, de sosem voltam az a nagydarab erős alkat. 4 éve kezdtem súlyzózni, de sokszor voltak megszakítások benne a covid vagy nyári munka miatt (amikor semmi időm nem volt szó szerint edzeni).


Értem én, hogy egy 24 éves szép arcú, vékony lány volt, akinek most a lábai előtt hever a világ minden mástól függetlenül is, de szerinted nagyjából 2 méter mellé hány kilónak kellene lennem (izmos testalkattal, nem hájjal számolva), hogy a legtöbb ember izmosnak tartsa az alkatom, ha rám néz? Csak úgy önmagában nekem már a 100 kiló is soknak hangzik (magasság vagy mindenféle más infó nélkül), de akkor ezek szerint lehetnék még bőven több.


2023. febr. 2. 20:18
 1/10 A kérdező kommentje:
És igen, érdekel mások véleménye a témában, ezért tettem fel a kérdést. (Csak mielőtt valaki azzal kezdene cikizni, hogy miért érdekel mások véleménye.)
2023. febr. 2. 20:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a lány h.ülye.

A párom 188 cm és 87 kg, ő is kb. annyit edz, mint te. Szerintem hasonlóak az arányaitok. Teljesen jó.

2023. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nehéz ennyiből megmondani de 197 centi 96 kiló az gyakorlatilag a te versenysulyod, tökéletesnek tűnik. Nehéz elképzelni hogy ezekkel az adatokkal "túl vékonynak" tűnjél. Ha még pl 10 kilót megpróbálnál felszedni már szintén biztos hogy komolyabban jönne fel zsír is.


Andrew Tate pl natural, ő 190 centi 90 kiló. Lehet nem akkora mint a szikla, de nem hinném hogy bárki vékonynak mondaná.


Sajnos a közösségi médiában egyre gyakoribb hogy olyan srácok adják el a testüket naturalnak akik akár évek óta szúrnak valamit, ha a lánynak ez alapján alakult ki az ízlése azzal nem sokat tudsz tenni.

2023. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy olyan menő, mióta beütött a gizdasági válság!
2023. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez a nő a tipikus :"minden férfi 100 kilónál kezdődik".

Láttad az apját? Szerintem keress rá facen. Gondolom sörhas, krumpliforma. Ilyenné akarsz válni?

Ilyen ember mellett nőtt fel ezért ideális ez számára. Ezt látta. Hagyd a fenébe!

2023. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg instán szocializálódott és az izmos nála a koxos testépítő versenyzőknél kezdődik.

testsúly és magasság alapján nem lehet megmondani hogy izmos vagy-e, de ha legalább olyan 15%körül van a testzsírszázalékod akkor ez egy korrekt naturál forma.

2023. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Én nem gondolom, hogy kevés lenne ez a súly, de én is inkább a ducibb (de nem kórosan elhízott) srácokra bukok, annak ellenére, hogy egyébként sportos alkat vagyok. Nehéz megmondani, miért, valahogy felszabadultabban tudok velük szexelni, jobban kívánom őket. Teljesen más az, akit esztétikusnak tartok és az, akit kívánok. És az is, hogy magamon mit tartok szépnek. A férfi, akihez irracionálisan vonzódtam egész egyetem alatt és párszor össze is jártunk (ő nem akart kapcsolatot, nekem meg mindegy volt épp), mindenki más szerint a legrosszabb választásaim egyike volt külsőre. 190 cm és kb 120 kg (nem, nem izom). De azóta sem volt olyan jó senkivel. Ez van, ezt kell szeretni. A vonzalom nem racionális és nem követi a magazinok képeit.


Amúgy ehhez semmi köze apámnak. Apám egy 170 centi és vasággyal együtt szálkás 50 kiló a pajzsmirigy túlműködése miatt. Egyszerűen csak ez vonz, kész.

2023. febr. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Kiváncsi volt sértődékeny vagy-e, az vagy, megszüntél férfi lenni a szemében
2023. febr. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én ugyan ilyen vagyok mint a 7-es csak férfiban

sportos kinézetem van, évek óta súlyzózom, de mégis a telt nőkhöz vonzódom.

2023. febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen ideális a súlyod.
2023. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!