Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha randiznátok egy sráccal és beszélgetés közben kiderülne, hogy incel mit tennétek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 11:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
70%
Az inceleknek NEM önhibájukon kívül nem kapcsolatuk, hanem többek között azért, mert a külsején kívül még a személyisége is ocsmány és undorító (legalábbis egy masszív részüknek)! Nyilvánvalóan értelmes nő messziről kerüli az ilyet.
2023. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
78%

Az nem zavarna, ha kiderül, hogy nem volt nővel.

Az zavarna, ha az a típusú incel, aki itt gyk-n szokott tobzódni, hogy "na, én incel vagyok, amúgy tökéletes, csak nem jóképű és nem gazdag, az összes nő pénzéhes felszínes aranyásó r...c"...

2023. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

Az incel definíció szerint az (a férfi), akinek 6 hónapnál régebben volt szexuális kapcsolata nem prostituálttal. Ez a definíció. Én mondjuk ebből a szempontból IS incel vagyok, meg abból is, hogy a csajok átnéznek rajtam, nem állnak szóba velem. Másokkal igen, velem nem. Ez ilyen.


38 f incel

2023. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként az igazi incel nem jut el a randiig. Egy igazi incelen átnéznek a nők, olyan mintha ott sem lenne. Lehet akármilyen kedves és jó fej, esélytelen.
2023. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

33.

A hathónapos marhaságot nem tudom miérttaláltad ki

2023. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Hat hónap? Mi ez a baromság?:D El vag ytévedve, jószág, teljesen átlagos dolog, ha egy ember életében van hat hónapnyi szünet a szexualitásban. Ez még párkapcsolatokban sikeres emberekkel is gyakran megesik, tekintve, hgoy egészséges ember nem esik párkapcsolatból párkapcsolatba.
2023. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
33: az eredeti definíció szerint az incel az SZŰZ (ráadásul nő találta ki magára)... nem 6 hónapja nem dugott. Ezt csak magukra aggatták olyan pasik, akik a definícióba nem estek bele, de akar vergődni abban, hogy ő milyen szerencsétlen, amiért nem tud akkor olyan puncit dugni és annyit, amennyit akar...
2023. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Önhibájukon kívül élnek cölibátusban, nagyjából ez a jelentése. Legtöbbször férfiak.

Asszem a femcel a női változat. És mostanra igaz lett az, hogy ez átment nőgyűlöletbe. Az ilyen embereknek magasak az igényeik. Szóval nekik egy modell kaliberű nő kéne. Legyen okos, kedves, barátságos, na meg nagy mellek, jó test. De utóbbiak ugye a modell kaliber. De ő maguk viszont vagy átlagos, vagy átlag alatti kinézetűek. Nem nagyon adnak a külsejükre, nincs önbizalmuk. És nem voltak nővel még.


Asszem a 80-as, 90-es években indult. Egy nő hozta létre, kibeszélni a helyzetét. Talán neki sem volt nagyon párkapcsolata és frusztrált volt? De jó indíttatásból indult az internetes oldala. Jó légkörrel. Ezt vették át férfiak, akik a nőket hibáztatták az állapotuk végett. Már a 2000-es években nyiltan nőgyűlölet volt, erre is biztatják a hasonló sorsúakat. Nem tudom hogy pontosan hogy van, de a nőknek mindenképpen könnyebb kapcsolatot kialakítaniuk. A kapcsolat minősége most mellékes. Ha meg kevesebb a férfi, mint a nő, akkor biztosan marad jópár, akiknek nem jut muff. Ezek közül nem mind lesz ilyen szélsőséges, de akad közöttük, aki elhiszi ezt a f.szságot.


De utána lehet nézni, a google pontosan leírja az egészet.

2023. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!