Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sima kávézós / beszélgetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sima kávézós / beszélgetős első randi után milyen program lenne ideális 2. randinak?

Figyelt kérdés
Ahol azért közelebb tudnánk kerülni egymáshoz?
2023. febr. 23. 12:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#29

Minden szavaddal egyet értek.

✅✅

2023. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#30

Jav. *én nem nézlek le.

2023. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Appassionato2022 ***** válasza:

#30:'Mindenki maga tudja, milyen alkat, mit, hogy akar.' Igen, pont erről van szó. Én olyan alakt vagyok, hogy egy pillantásra vagy vonz valaki ( és akkor lehet a dologból szerelem/kapcsolat, ha OK a személyisége is és az érzések kölcsönösek) vagy férfiként nem vonz első pillantásra( és ekkor lehetünk- hosszú ismerkedés után vagy azonnal jó barátok, kollégák, de hogy egy csók se lesz az életben, az tuti.) Én ennek a 'működésnek' megfelelően kerestem párt- és az már piszok mázli, hogy találtam is és olyat, aki szintén így működik + az értékrendünk is nagyon-nagyon hasonló.

De nyilván mások is működnek így, mert a posztoló randipartnerei sem azt mondták, hogy nem tetszik nekik a posztoló külseje, a viselkedése vagy az élethez való hozzáállása, hanem azt, hogy ' nem érezték a szikrát'. Mert aki ilyen 'szikrásan' működik, az nem fog hosszú ismerkedés/barátkozás uitán lángra lobbanni.

2023. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#15 Nem jól értelmezted amit írtam.

Azt írtam, hogy lehet ezt a fantaziátlan/személytelen, séta, kávé, tea randikat csinálni még a 10. találkozáskor is, csak akkor nem kell túl sokat várni.Mert így lassabban fognak haladni a dolgok.


Most nem azért, meddig tart meginni egy presszó kávét, még ha húzod is az időt?10 perc?Utána mit csináltok?Bolyongtok még az utcán kicsit, úgy is max 30 perc.Ennyi idő alatt ne várja már el senki, hogy 2x30 perc alatt(2. találkozó) majd nagy smárolások meg összebújások történnek.Persze, aki erre vágyik, annak jó, bejött neki.

Na de aki meg nem, az ne legyen már emiatt nem normálisnak beállítva.


Szerintem egyébként kb akármi mást is lehet csinálni egy 2-3-4. randin.Attól függ milyen évszak van, ki hol lakik, mit szeret a randipartnere, ehhez kreatívnak kell kicsit lenni, meg odafigyelni a másikra.Lakhelytől, érdeklődési körtől, évszaktól függően mondjuk cukrászdában enni egy süteményt, palacsintát, esetleg pizzázni, hamburgerezni, ezeket gyorsan, kötetlenebben el lehet fogyasztani(meg árban is kedvezőbb, mint egy rendes vacsora), esetleg fagyizni, forralt borozni, jégkorcsolyázni, biciklizni, együtt sportolni(pl ha mindkettő szeret és szokott futni, de akármi mást is lehet), piknikezni pár jobb szendviccsel, üdítővel, helyi szép tavat, parkot megnézni együtt, ott csinálni valamit, amit a hely enged, akkor valami olcsóbb helyi kulturális program(pl olcsóbb múzeum, stb).

Igazából akármit, és nem is kell sokat költeni, mert itt nem a pénz a lényeg.De úgy alapvetően felnőtteknek már szokott lenni 1-2 ezer Ft-ja egy kisebb programra, és ideális esetben úgy is csak olyannal mész randira, aki nagyon tetszik, így erre nyilván nem is fogsz sajnálni ennyit kiadni.

2023. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Sztem az a legjobb, ha tudjátok kötni vmi témához, ami az első randin felmerült, valamelyikőtök hobbijához, sőt még jobb, ha közös. Ezt össze lehet kötni sétálással, éttermezéssel. Amúgy meg közel bárhol lehet a másikhoz kerülni, csak úgy kell szervezni (pl. vmi olyan helyre menni kávézni, ahol nem egymással szemben ültök, hanem egy sarokban; de ha sétálni mentek vagy aztán leültök egy padra, ott úgy érinthetitek meg egymást az ízlésesség határain belül, ahogy akarjátok...)
2023. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Utazzatok vhova.
2023. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!