Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sima kávézós / beszélgetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sima kávézós / beszélgetős első randi után milyen program lenne ideális 2. randinak?

Figyelt kérdés
Ahol azért közelebb tudnánk kerülni egymáshoz?
2023. febr. 23. 12:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"Találkoztam valakivel, összenéztünk, és azt éreztem, hogy nem szeretnék elválni tőle."


Ezt azért nem értettem soha, mert lehet csinike, de ha megszólal, és buta? Náci? Lenéz mindenkit? Kineveti a nénit, aki összeesik? Egy nézés nekem nem hoz érzést.

2023. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
#18: Azért, mert eddig rendszeresen azzal az indokkal (nem én kértem sosem, hogy indokolják meg) utasítottak el, hogy romantikus értelemben nem mozgattam meg bennük semmit. Sosem éreztem azt, hogy erőltetni kéne ezt az elején, de a másik fél részéről azért általában ott volt ez az "elvárás". 20+ ilyen élmény után 2 opciót látok. Nem változtatok semmin és reménykedek, hogy majd a 100. lánnyal talán minden menni fog magától gördülékenyen olyan tempóban, hogy az mindkettőnknek kényelmes vagy próbálok tanulni a korábbi tapasztalataimól. Utóbbi célravezetőbbnek tűnik.
2023. febr. 23. 15:10
 23/36 Appassionato2022 ***** válasza:
#18: Igazad van, de ez két módon alakulhat ki.1) barátok vagytok, majd egymásba szerettek. Itt van időtök lassan, lépésről lépésre haladni. 2) találkoztok és felmerül az együttjárás. Itt előbb az 'érzéki' összekattanás van és az értékrendetek, szokásaitok, stb majd összesimul/kialakul közben- összejöttök és ott tartotok, mint az 1) esetben. Ha meg nem passzolnak a lelki/érzelmi dolgok, akkor nem jöttök össze, de itt nem cél, hogy újabb barátot szerezz és facér maradj.
2023. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó következtetéseket vonsz le ezekből. Játszd el akkor a kanos romantikusat, majd írd le, mekkora szerencséd van.
2023. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Találkoztam valakivel, összenéztünk, és azt éreztem, hogy nem szeretnék elválni tőle. Fecsegtünk egy órát , majd maileztünk sokat-sokat, aztán a köv. alkalommal ágybabújtunk."


"Szerencsére másoként működünk, de a kérdező úgy tűnik, az én működésemhez áll közelebb talán."

Igen, úgy tűnik.

Nem vagyunk egyformák.

Valaki úgy áll ehhez a dologhoz, hogy szeretné megismerni, akivel összefekszik, míg megint más egy összenézésből meg e-mail váltásból dönti el.

2023. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Appassionato2022 ***** válasza:
#21: Persze, igazad van, ezért volt utána az 1 órás beszélgetés(ami nyilván több lett volna, ha nincs időkorlát) és utána a sok-sok mail. És OK, hogy 2. alkalommal összebújtunk, de pár hónap múlva költöztünk össze.
2023. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#24: Szerinted mik lennének a jó következtetések? Abszolút nyitott vagyok konstruktív véleményre, de a gondolatolvasást még gyakorolnom kell.
2023. febr. 23. 15:17
 28/36 Appassionato2022 ***** válasza:
#35: Érzékelem a lenézést a soraidban, de mégis életem egyik legjobb döntése volt ez az 'összenézés és összefekvés'.Boldog vagyok- mindenféle cifrázat nélkül, csak így egyszerűen.
2023. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb embernek kell biztonságérzet ahhoz, hogy romantikázzon, a biztonságérzethez meg valamennyire ismerni kell a másikat, nem csak rámutatni.


Felnőttek vagyunk, meg tudjuk beszélni, hogy elkezdünk testiség nélkül ismerkedni, és meglátjuk. Tudom, ez nem menő, mert mindenki mindent azonnal akar, futószalagon kipróbálni az embereket, de élhetünk akármilyen gyors vagy modern világban, egymás megismerése soha nem fog csettintésre történni. És amikor az emberek panaszkodnak, hogy *manapság* nem lehet ismerkedni, akkor ez a bajuk. Nem ismerkednek. Össze kell dörgölni a nemi szerveiket, hogy kifejezzék az ismerkedési szándékukat, különben "nem éri meg" ismerkedni. És utána próbálják kitalálni, hogy ki a másik. És 3 hónap múlva szakítanak, mert totál nem az, akit a semmire alapozva elképzeltek. De hé, legalább valami szex féle volt egy idegennel, megérte. 👍🏻

2023. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#28

Milyen lenézés?

Leírtad, hogy összenéztetek meg email váltásból tudtad, hogy foglalkozni akarsz a másikkal. Meg leírtam a másik oldalt is, hogy más ismerkedés, randizások alapján dönt.

Ez ennyi csak. Én nem nézlek meg. Mindenki maga tudja, milyen alkat, mit, hogy akar.

2023. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!