Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sima kávézós / beszélgetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sima kávézós / beszélgetős első randi után milyen program lenne ideális 2. randinak?

Figyelt kérdés
Ahol azért közelebb tudnánk kerülni egymáshoz?
2023. febr. 23. 12:40
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
#10: 26 vagyok, de értem amit mondasz és jogos.
2023. febr. 23. 14:29
 12/36 Appassionato2022 ***** válasza:
100%

#9: a kézfogás és a 'fogdosás' számomra tök más. Fogdosás, ha a mellemet, derekamat, fenekemet akarja tapizni, de akár simogatni is. A kézfogás, nem 'tabu helyen' történő könnyed érintés csak az érdeklődés kifejezése a férfi részéről, de csak addig, amíg a nő nem jelzi, hogy ez számára 'fogdosás'. Mert akkor visszalép egy lépést és ismerkedik tovább érintés nélkül- vagy

kedvesen elköszön.

2023. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
79%

#9 Ezzel én is így vagyok.



Mondjuk azt is megdöbbentőnek tartom, hogy felnőtt emberek szerint meginni egy kávét/teát/sétaltatni valakit az randi.Ilyet haverokkal, munkatársakkal csinál az ember.

Ezzel sincs semmi gond, csak egy ilyen után milyen megkülönböztetett figyelemre vágyna bárki is?

Ilyen randikból akár 10 is lehetne, mire eljut az ember egy olyan hangulatba.

De ettől függetlenül sem gondolom úgy, hogy 1-2. randin már kötelező egymást fogdosni, mert ha nem, akkor biztos baj van.Ha valaki nem ragaszkodik ehhez a buta szabályhoz, akkor láthatja a másik viselkedésén, hogy most csak szórakozik vele, vagy több idő kell neki.


Személyes sztori: egy srác elhívott egyszer egy kávéra, összvissz max 30 percet beszéltünk, akkor találkoztam vele először.

2. találkozaskor azt mondta, hogy kitalált egy programot.Az volt neki a program, hogy télen a hidegben sétáltatott az utcán, majd kb 30 perc múlva megfogta a fejemet és lesmárolt.

Életemben nem éltem még meg ilyen felháborító dolgot, nem is értem, hogy képzelte, hogy ez normális dolog.Meg is mondtam neki, hogy soha többet nem akarom látni.

2023. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a fogdosás minden megfogást jelent. Nekem először meg kell ismernem az embert, hogy akarjam a kezét fogni. Máskülönben bármelyik embernek az utcán foghatnám a kezét.


Nézd meg ezt az oldalt: bekapták, szétnyalták egymást teljesen, de kommunikálni nem tudnak, vagy nem mernek. Ez nem normális. De ez lesz az "időre csók"-ból.

2023. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Appassionato2022 ***** válasza:
91%

#13: Őszintén kiváncsivá tettél: szerinted mi egy megfelelő 2. randi ebben a szituban?( kávé,. tea, séta kizárva, hiszen nem kollégát, barátot keres.:))

#14:Nem fogom meg mindenkinek az utcán a kezét, mert az meberek 99,999% esetében fel se merül bennem, hogy ágyba akarjak bújni vele, sőt taszít a gondolat. De ha párt keresek, akkor igen is fontos, hogy hogyan hat rám az érintése, mert ez a 'zsigeri' dolog nem változik később sem, és mit kezdjek azzal, ha a világ legrendesebb férfija, csak közömbös számomra ( pláne taszító), hogy fogja a kezem? A 'megismerem mint embert és majd kiderül, hogy érdekel-e mint fárfi' az OK ott, ahol van rendszeres kontakt: suli, baráti kör, munkahely. De mondjuk egy netes ismeretség után a kézfogás - szerintem, ésszerűen- sokkal előbb jön, mint az, hogy tisztázzuk: mit gondolunk a köv. 20 évünkről? És ekkor nem akarok hetekig 'randizni', amíg egyszer megfogja a kezem és kiderül , hogy ez nekem nem jó érzés.

2023. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nekem jó érzés lesz a kézfogás, ha bírom az embert. Nálam ez össze van kötve, nem tudom különválasztani.
2023. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#13: Engem is érdekelne, hogy mi számítana randinak szerinted. Lehet, hogy én vagyok még csak értetlen, mert nincsen tapasztalatom, de az intimitáson kívül szerintem nem sok minden különböztet meg egy kapcsolatot egy baráttól, szóval milyen programmal kéne előállnom az ismerkedés legelején, amit egy baráttal nem csinálna az ember?
2023. febr. 23. 14:57
 18/36 anonim ***** válasza:
De miért akarsz ennyire nem barátit? A legjobb kapcsolat az, ahol barátok is vagytok.
2023. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Appassionato2022 ***** válasza:
#16: Értlek, neked az 'offline' világ jobban bejön ezek szerint. Én másként működöm- ebből a szempontból egyszerűbben. Találkoztam valakivel, összenéztünk, és azt éreztem, hogy nem szeretnék elválni tőle. Fecsegtünk egy órát , majd maileztünk sokat-sokat, aztán a köv. alkalommal ágybabújtunk.Most meg együtt élünk.De összenéztem ebben az időszakban sok-sok férfival és sose éreztem ezt, ezért nem is akartam kézfogást, mailezésnek meg mi értelme lett volna? Szerencsére másoként működünk, de a kérdező úgy tűnik, az én működésemhez áll közelebb talán.
2023. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

#13

El tudom képzelni milyen kellemetlen lehetett számodra. Majdnem idegen ember 30 perces csevej után veszi a bátorságot, hogy bele másszon az intimszférádba meg a szádba.

2023. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!