Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos kérdés,20 év felettiek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos kérdés,20 év felettiek válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú és lány ( mindketten 20 felett)

A lány nem egy kis kiélt fejű ribanc,van tartása, jól néz ki, értelmes. Nem adja könnyen magát.

A srác tipikus iszonyathelyes pasi, de képes komoly kapcsolatra.( erre bizonyíték is van.)

Na már most,hallottam sokszor ezt a sztorit,hogy elérhetetlenség.. : Ha a lány elérhetetlennek tűnik,vajon felfigyel majd rá a srác? A srácot mindenki csak isteníti, gondolom ezért jobban imponál neki,ha valakit meg KELL hódítania. Viszont ti fiúk,meddig hagyjátok hogy "húzzák" az agyatok.. ??És ilyenkor nem gondoljátok véletlen azt,hogy igazából utálhat titeket a lány?

Vezethet jó eredményre egy ilyen módszer?

Tapasztalatok?Lányok és Fiúk válaszát egyaránt várom!

Köszönöm!


2010. okt. 5. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ide módszer? Ha tetszel neki akkor mindegy ha meg nem akkor szintén. Szerelmet nem lehet módszerekkel előhozni. Ez miért nem alap már mindenkinek??
2010. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy férfi egyszer azt válaszolta, hogy imponál neki ha valakiért küzdeni kell, és meg kell hódítani, de csak addig míg a nő érezteti hogy lehet eredménye.


szóval ha a lány teljesen elérhetetlennek mutatkozik, akkor a srác is fel fogja adni. (ez tapasztalat, én bele esetem ebbe a hibába)


23L

2010. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen felfigyel majd rá, csak nem mindegy hogy játsza el az elérhetetlent. az hogy nem adja magát könnyen az az alapja...:)
2010. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen elérhetetlen akkor nem érdekel a nő, hacsak nem valamit ritka szépség. Nincs pozitív visszajelzés akkor mehet a levesbe a csaj :)
2010. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem a jelenlegi parom 2,5 even at küzdött olyan szinten, hogy én minden egyes randit ez idö alatt vissza utasitottam, viszont szinte napi szinten beszeltünk mert azert bírtam öt. És lám most meg mar halálira szeretem :)
2010. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

ma 18:32


Mi az hogy kis kiélt fejű ribanc?!!! Csak úgy süt a butaság ezekből a sorokból! Akik így beszélnek és gondolkodnak azokat szívből gyűlölöm, mert annyira buták, hogy az nem igaz! Nincs olyan hogy kiélt fej!!! Az a lány aki szereti a f@szt, nem egy ócska ribanc, hanem egy izgalmas nő! Elítélendő ember attól lesz, ha a belsőjében a rossz tulajdonságok uralkodnak, de nem attól hogy szereti élvezni a lehetőségeit!


Nem adja könnyen magát. Ja ettől már többet is ér emberileg? Miért? Miben más ha húzza a fejedet? Jobb szerető lesz? Türelmesebb? Hűségesebb hozzád? Megértőbb lesz? Egy lóf@szt! Ez is csak a buta közfelfogás miatt akkora nagy szám!


A módszered beválhat ha a célpont egy sekélyes idióta aki azt nézi, hogy ki meddig váratja őt! Na ja biztos nem lehet átverni a hülye fejét a gyereknek a váratással!...


Nálam nem jönne be! Ha a csaj akar engem akkor közeledjen, vagy engedjen! Tisztelni és becsülni fogom őt ha nekem adja magát! Ha meg nem akkor meg nem foglalkozok vele, biztos nem jövök be neki. Jöhet a következő!

2010. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, utolsónak üzenem,hogy normális hangnemben is megértettem volna a sorait... amúgy kinek a pap,kinek a papné.. ezek szerint Te más típus vagy,nincs ezzel semmi probléma, elfogadom.
2010. okt. 6. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

kedves 23:20!

tényleg normális hangnemben ellehetne magyarázni a dolgokat, nem agresszívan kijelenti a véleményedet.

ebből látszik hogy másfajta gondolkodás módúak vagyunk. ha neked bejött valakivel is az hogy egyből "hűbelebalázs módjára" valakivel összejössz, akkor szerencséd volt. a legtöbb nőnek viszont nem, azokat nem tartják sokra és mi több NEM BECSÜLIK MEG ŐKET. voltam már ebbe a hibába én is és tanultam belőle.

2010. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire játssza az elérhetetlent... Ha abszolút nem ad pozitív visszajelzést, akkor még az űber pasi sem fog próbálkozni sokáig, Ha viszont kevés a pozitív visszajelzés, akkor azt gondolhatja, hogy szórakozik a lány, szóval, engedni kellene valamennyire, és maximum a sex amit tolhat a lány... Kevés fiú van aki a sok lepattintás ellenére tovább próbálkozik...
2010. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy egy egyenes, hatarozott ferfi'Ami a noknel sokat szamit!Menj oda a nohoz es beszelgess vele.Ha visszautasit akkor erted a helyzetet.ha viszont tarsalog veled akkor eszreveheted a testtartasabol, a beszedebol h te vagy e almai hercege.Amugy en kinem allhatom ha a fiu csak kerulget...Legy hatarozott, es mondd el h mitis szeretnel.nincs vesziteni valod..ez csak egy tanacs, nem kell megfogadni!:)
2010. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!