Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem tkp. bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem tkp. bármilyen külsővel rendelkező nő meg tud tetszeni, az alacsony önértékelésre utal?

Figyelt kérdés

Csupán annyi az elvárásom, hogy legyen kellő érzelmi intelligenciaszintje, külső/belső igényessége magára, a környezetére, és némi huncutság a szemében. A többi külsőség tényleg, abszolút másodlagos számomra. Na jó, korban azért többé-kevésbé passzoljunk.


Igazából tök irreleváns, mindössze kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok. Vagyunk így többen is vajon?


2023. márc. 1. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem, lehet demiszexuális vagy.
2023. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább arra utal, hogy nincs igazán választásod.
2023. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Mert annyira ritka az általam körbeírt tulajdonságokkal rendelkező nő? :D
2023. márc. 1. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt jelenti, hogy neked a külső nem fontos. Kár ezt túlragozni.
2023. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány nő közül kell választanod jelenleg?
2023. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!