Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél milyen hobbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél milyen hobbi az, ami számodra pozitív és mi negatív?

Figyelt kérdés

Viszonylag átlagos hobbikra gondoltam, nem nagyon elborult dolgokra.


Ihlet kedvéért írok párat: különböző sportok, valami művészettel kapcsolatos (rajz, festés, kézműves dolgok, fotózás, éneklés, zenélés, írás stb), olvasás, filmnézés, állatokkal kapcsolatos, túrázás, horgászás, meccs nézés, játék, sütés/főzés, közösségi média...


2023. márc. 2. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

9

Utazni szeretek, pl városnézést, tengerpartozást, de hegyet mászni nem tudok.

2023. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Lusta fekvés, piálás, filmezés, proli viccek , dugas.
2023. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Negatív: túlzott mértékű meccs nézés, pc, vagy videó játék


Pozitívum: zenélés, túrázás, képzőművészet, konyhaművészet (hehe, csak meg akarom úszni a főzést)

2023. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

#13 vagyok és nő.

Kedves #5, én is lovagolok! Érdekes, hogy ezt negatívumként írtad, több pasitól hallottam már, hogy nem szeretik, mert órákra elszakad a barátnő ilyenkor otthonról és a pasikat nem is érdeklik a lovak. Na meg költséges. (Magamnak álom, nem finanszírozó kell)


Csak gondoltam megemlítem. Hát ez van. Mi meg a meccsnézést utáljuk-többnyire. 😜

2023. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten pozitív: zenélés, színházba, koncertje járás, fotózás, festés, bizonyos sportok, főzés/sütés, de lehet bármi más is.

Ami viszont negatív nekem: motorozás, foci nézés, meccsre járás, biciklitúra (bocsi, én nem fogok), vadászat

2023. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

"utazni igen, túrázni nem? érdekes..."


Szintén.

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

2023. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%
14. A lovaglás a pénzesek sznobok sportja tobbnyire.. a ferfiak ezert nem szeretik.
2023. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Pozitívum: zenélés, festés/rajzolás, túrázás, városnézés, kiállításra járás, színházba járás, foci (nézés is és játék is), kosárlabda, olvasás

Negatívum (vagyis inkább olyan, ami engem nem vonz/nem érdekel): állandó utazgatás, autók (főleg a sport, a veterán érdekes), fotózás, gamerkedés, kocsmázás, diszkóba járás (nem az én stilusom), biciklizés, gyúrás

2023. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Kedves #17!

Vannak sznob csajok, ott is, ahol én lovagolok, tipikus miss pichak, de normálisak is. Mellesleg nem feltétlen a gazdagok sportja. Nyilván, nincs ingyen, de saját ló nélkül nem annyira vészes ha heti 2x elmész lovagolni. :-)

2023. márc. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13%
A felsoroltak közül mind pozitívum, kivéve a közösségi média. Ami még negatívum: tévénézés, diszkó, körmös, szoli, sopppingolás. Illetve ami nem egészen hobbi, de kizáró ok: feminizmus, LMBTQP aktivizmus.
2023. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!