Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kényelmetlen lenne megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényelmetlen lenne megkérdezni tőle ezt a magasság dolgot, vagy közölni, hogy ez engem nem zavar?

Figyelt kérdés

Randizok egy pasival. Három randin vagyunk túl. Eddig minden klappol. Csak néha azt érzem, mintha zavarná, hogy egymagasak vagyunk kb. Nem tudom pontosan, hogy melyikünk lehet nagyobb 1-2centivel. Egy magasságban van a szemünk és a fejünk.

Engem ez egyáltalán nem zavar, de rajta azt vettem észre, mintha zavarná.

Így az elején kellemetlen lenne rákérdezni, hogy ez zavarja-e? Majd megmondani, hogy engem nem?


2023. márc. 4. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Tisztázd vele, mert a dogma úgy szól, hogy "a férfinak magasabbnak kell lennie" és sok nő ezt el is várja. De te nem, ezt mond meg neki. Ha ezek után lenyugszik, az jó. Ha nem, akkor csak alapból őrült egy kicsit.
2023. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg előnyös,mert nem kell hajolnia,mikor meg akar csókolni, és neked se kell pipiskedned. Én nem is értem, hogy miért nem az előnyöket nézik ilyenkor az emberek. Szerintem jelezd neki. Biztos megnyugszik majd.
2023. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát lehet velem van a baj, de nem tudom elképzelni, hogy fest amikor látszik valakin egy randin, hogy zavarja a magasságotok?

Mi, lekonyult a szája széle, mikor megmért téged magassarkú nélkül? 🤣

Nem vagyok egy nagy randi guru, de eddig egyszer sem jutott eszembe nármelyikőnk magasságán dilemmázni...olyankor valahogy máson jár az eszem 😅

2023. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a törpét a francba.....
2023. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

"de rajta azt vettem észre, mintha zavarná"

Akkor nosza, mondd el. :-) Legfeljebb megmondja, hogy őt sem zavarja.

Én 2 centivel alacsonyabb vagyok barátnőmnél. Én nyíltan megkérdeztem tőle, hogy zavarja-e? De sem őt, sem engem nem zavart.

2023. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik találkozó alkalmával felhoznám neki ezt a témát és megkérdezném.
2023. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden klappol, csak éppen lazán és őszintén beszélgetni sem tudtok. Értem.
2023. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni mint az utolsó. Hogy tud minden klappolni ha egy faék egyszerűségű kérdést nem mersz feltenni neki? A jó párkapcsolat alapja a jó kommunikáció. Van egy ismerősöm aki évek óta együtt van a barátjával és minden vackon összevesznek mert képtelenek kommunikálni egymással. Számomra ez döbbenetea. Nyisd ki a szádat és beszélj vele.
2023. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan gondolod, hogy zavarja? Hangoztatja, hogy neki a magánál láthatóan alacsonyabb nők tetszenek? Vagy mondta, hogy ne vegyél fel magassarkút?

Nem tudom, hogy kell ezt elképzelni. De ha nem tetszenél neki, nem hiszem, hogy randizna veled többször is.

2023. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!