Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Egy találkozásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy találkozásra való invitáláshoz hozzá szoktátok fűzni, hogy ezt randinak szánjátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Most nem arra a szitura gondolok, amikor társkeresőn ismertek meg valakit, mert oda egyértelmű, hogy milyen szándékkal regisztrál fel valaki. De mondjuk ha munkahelyen vagy baráti körben megismert nőt hívtok el kávézni, teázni.
2023. márc. 8. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy férfi elhív egy nőt valahova, az jó eséllyel randi. Akár mondják, akár nem.
2023. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem es nem is szerencses randinak hivni az elso talalkozot, attol fuggetlenul, hogy mik az intenciok
2023. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha munkahelyi az invitálás és munkaidőn túli kettesben történő, akkor egyértelmű, hogy randi. Amennyiben nem annak szánod, csak baráti találkozónak kettesben, akkor azt illik előre tisztázni, mert a nők félreértik.
2023. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

A "randi" szóról nekem az a kiöltözve (és emiatt a ruhát átizzadva) az étteremben feszengős verzió ugrik be modoros dialógusokkal, szóval nem nevezem így, mert utálom ezt a megnevezést.


Egyik exemmel sem "randiztam", hanem találkoztunk, összefutottunk, összeröffentünk, lógtunk, mászkáltunk, jártunk egyet "megnéztük a csillagokat". Persze a randi szabályai érvényesültek, útközben betértünk valami fagyira, vagy teára valahová, a fizetés pedig opcionális volt, a nő hozzáállása alapján (volt aki felezett, volt aki nem - belefér!)

2023. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a két fél kapcsolata. Azért azt csak érzed valakivel, hogy van köztetek valami vagy csak szimpl baráti. Persze ebből lehetnek félreértések is, de azért egy nő a férdi viselkedéséből, tekintetéből stb. tud következtetni erre-arra. Nem mindig. Szóval idővel sztem nem árt tisztázni, de elsőre nem biztos, hogy randinak kell címkézni.


Vagy lehet csak én működöm így, de ha nekem valaki azt mondja, hogy randizzunk, akkor automatikusan bekapcsol valami az agyamban és elkezdek izgulni, mert azt érzem, hogy ez a szó takar bizonyos elvárásokat, stb és nekem nem segít:D

2023. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
A ferfiak kozlik a szandekaikat elore, tehat kep opcio van. Nem ferfi, nem randi.
2023. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyértelmű.
2023. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Italozni kell elhivni
2023. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha munkaidőn és munkahelyen kívüli programra invitál kettesben,az többnyire elég egyértelmű.
2023. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!