Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetne könnyebben ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne könnyebben ismerkedni a környéken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves Zala megyei nő vagyok. 1 éve lett vége egy 8 évig tartó komoly párkapcsolatomnak. Az a problémám, hogy ismerkednék nőkkel is, illetve férfiakkal is, de a férfiak közül mindig is az éretebbek tetszettek. Mind korban, mind mentálisan. Újra belevágnék egy ismerkedésbe, de annyira nehéz Zalaegerszeg környékén, hol próbálkozzak?



2023. márc. 3. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Tinder, Badoo, FB, Gyakori, életben?
2023. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már elöntöttek a privik:)
2023. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nő létemre úgy látom, hogy a zalai nők kiemelkednek sorból. Bármikor leülök velük beszélgetni mindig le tudnak kötni.
2023. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: válaszolni nem válaszolt
2023. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma a környéken nincs igazán jó beülős, bulizós hely késő este, éjszaka. Szívesebben ismerkednék személyesen, mint interneten. Nehezebben is bízom meg egy számomra még ismeretlen emberben így ennyi idő után.
2023. márc. 3. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell beülni valahova. Jómagam például a hosszú nyugodt, meghitt sétákat preferálom. Bár mondjuk előny ha a partner nem alattomos szatén. mert úgy jobb elkerülni az árnyékos helyeket.
2023. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amiatt írtam, hogy könnyebb úgy elindítani valamit.. Beszélgetést, szimpátiát.. aztán mehetne a séta. Én is imádom a természetet, kirándulni, kikapcsolódni, piknikezni..stb. csak nem sok esély vam rá, hogy séta közben akadok össze valakivel. Bár az sem lehetetlen.😊
2023. márc. 4. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Költözz te is butapest agglomerációjába, aztán ingázz napi 1,5 órát 20 kilométeren, mint 1 millió gyökér az elmúlt 30 évben!

Vagy siránkozz tovább, hogy 30 kilométeren belül nem tudsz hova beülni ismerkedni…

A választása tiéd!

-.-

2023. márc. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, fb-ot cserélünk, de nem jelölsz be, téged meg nem találni, aztán azt írod, hogy nem akarsz neten ismerkedni? És privátban nem is válaszolsz többé? Húha...
2023. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!