Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogyan tovább? 18l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan tovább? 18l

Figyelt kérdés

van egy fiú nagyon tetszik nekem,de ő ezt nem tudja.Nem ismerjük egymást ,de egyik nap suli után "véletlenül"találkoztunk és beszélgettem vele egy kicsit.azóta( 2 napja) nem láttam.most várjak ,hogy a legközlebbi találkozásnál ő kezdeményez e?vagy tegyek még valamit?

ja és 3 hete szakított a barátnőjével,ami nem volt hosszú kapcsolat.

18l


2010. okt. 6. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért van ez a szexualitás kategóriában? :)


Amúgy meg: a fiú dolga, hogy a nő után teperjen.

2010. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen de mégis rá kéne ébresztenem valahogy hogy nagyon tetszik nem?de nem akarok "szerelmet vallani"télleg a fiú dolga
2010. okt. 6. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem jól esne ha egy lány mondaná,kerek perec hogy akar!
2010. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én mondanám neki de szerintem az túl tolakodó:D mármint mintha Csak szexelni akarnék vele pedig nem ,és mindenki azt mondja hogy a fiúk szeretnek "vadászni" fordítva viszont könnyen kaphatónak nézik a lányt.
2010. okt. 6. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, várd. Ha 2 napig nem keresett, jobb megvárni, ha ő keres.
2010. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azóta mindíg előre köszön és mosolyog,de más nem történik
2010. okt. 11. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
szeritem keresd meg h menyetekel sétálni vagy valami :D egy egyértelmu jel ztán ha nemetmod akkor hagyd:D
2010. okt. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp se légy konkrét. A fiúk szeretnek az ilyenre harapni akkor is ha nem szeretnek, végülis instant van valaki.
2010. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nagyon tetszik akkor te menny oda hozzá ha ö nem tud.
2010. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!