Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivan velük? Fiúk/Férfiak

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan velük? Fiúk/Férfiak

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem mostanában a pasikat... például egyik 1. randin oda van teljesen egész randin, majd utána is, még romantikus sms-t is küld majd 3 napig semmi és egyszer megycsörget 2 csürgés erejéig.. hát Én nem hívtam viswsza és vége. másik meg egy srác, nagy bátorság után odajött hozzám az utcán, hogy nagyon szép agyok és nagyon zavarban van, de mindenképp meg akart szólítani, beszélgetünk majd elmegy és még aznap megkeres 2 közösslgi portálon is, majd ír levelet, hogy nagyon szeretne velem még beszélgetni.. majd azóta semmi (napok) Ki érti ezt??
2010. okt. 6. 18:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, csak gyorsan írtam
2010. okt. 6. 18:53
 2/52 anonim ***** válasza:

hát ha már ennyit tett, igazán te is léphetsz feléjük.

örülj neki, engem felsem hívott :DDD

2010. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nagyon "kéreti magát" (mert az trendi) vagyis a srác kezét-lábát töri érte, a csaj meg még akkor se mutat semmit, akkor általában a pasinak elmegy a kedve tőle. Ha te nem ilyen vagy akkor nem tudom... Lehet h direkt csinálják. Ha futnának utánad akkor valszeg te dobnád őket, így viszont megvan az esélye h ők téged. "Az embernek mindíg az kell amit nem kaphat meg."
2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Basszus (bocsánat)!

Vegyétek már észre, hogy nem a férfiakkal és nőkkel van a baj! Az emberek többsége ostoba és gyenge (minden értelemben)! Sajnos ez a helyzet...

Azt hiszik magukról, hogy ő róluk szól minden és a másik csak játék vagy rabszolga.

2010. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
a 2.-nál úgy volt, ahogy leírtam... nem kértetem magam, de nem futok senki után.. ha már ennyire izgult, meg minden és meg is keresett, írt is, válaszoltam is, akkor meg miért nem képes? nem értem..
2010. okt. 6. 19:02
 6/52 anonim ***** válasza:
De van olyan nevetséges kis lény, aki még magával sincs tisztában és nem beteg. Bár szerintem az.
2010. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
ilyenről szó sincs
2010. okt. 6. 19:02
 8/52 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyeneket...
2010. okt. 6. 19:03
 9/52 A kérdező kommentje:
Mi értelme akkor?:S áh
2010. okt. 6. 19:04
 10/52 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem írnak vissza neked, mert látják, hogy nem olyan nő vagy, akit az első nap meg lehet d....

Vagy pedig hirtelen másba IS "szerettek"...

Esetleg gyávák vagy kitudja.

2010. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!