Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan kellett volna tudnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan kellett volna tudnom, hogy a barátnőmnek tetszik a srác?!

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval pár hete, nem volt nagy titok, a barátaim mind tudtak róla. Azóta mondhatni együtt vagyunk, de így konkrétan nincs kijelentve. Az egyik barátnőm mostanában folyton duzzogós kedvében volt, ő az a típus, aki nem szeret beszélni róla, így gondoltam majd elmúlik, mint mindig. Ma egy másik lánytól kellett megtudjam, hogy neki tetszik az új barátom, mit tudom én mióta bele van zúgva és természetesen rosszul esik neki. Ha tudtam volna el se megyek a randira, de így...nem érzem úgy, hogy bármiben is hibás lennék. És emiatt nem fogom most elhagyni! Nem is lenne rá semmi okom, úgy bánik velem, mintha a kincse lennék. Semmi indokkal nem tudnék előállni, max az igazsággal. Szerintetek?

2013. szept. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyétek be harmadiknak. ügy megoldva:3
2013. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazsággal állj elő!
2013. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt most minek kell ide kiírni. Tök egyértelmű, hogy ezt neked nem kellett tudnod, nem tudtad. Most akkor mit izélsz itt? Járj vele a bnődet meg oszt ki hogy ki lehet nyitni a száját néha ha van valami....
2013. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen idióta típusú emberek, mint a barátnőd, bocs a nyers megfogalmazásért. Tulajdonképpen még akkor jársz jobban, ha többet hozzád sem szól. Azt hiszi, ő a világ közepe, hogy rá mindig figyelni kell, és mindenkinek tudnia kell, mit gondol, hogy érez, és ha ez nem történik meg, akkor vágja a fancsali képeket, duzzog, várja, hogy te találd ki, hogy őt, a hercegnőt/kiskirályt engeszteld ki. Nem tudják felfogni, hogy nem mindenki ért célozgatásokból meg virágnyelvből meg ilyen hülyeségekből, hanem ha akarnak vmit tudatni vkivel, akkor igenis mondják meg neki.

Nem azt mondom, hogy nincs joga szomorúnak lenni, nyilván szar helyzet, de hogy ezért dúljon-fúljon meg azt éreztesse, hogy te vagy a szemét, na ehhez nincs.


A srácot tényleg ne hagyd el, és ne magyarázkodj előtte, ha ő nem kér meg rá, mert nem kötelességed ezzel elszámolni, ha nem mondta meg neked határozottan, mielőtt a sráccal összejöttetek, hogy XY tetszik.


Tapasztalatból beszélek, volt ilyen barátnőm. Nem szerelmi téren viselkedett így, hanem más témákban, pl. duzzogott, hogy egy páros jegyes színházi előadásos nyereménynél nem nála kérdeztem meg először, hogy jöjjön el velem, amikor simán tudtam, hogy akkor nem is lesz a városban, és ő is tudta, hogy tudom, mert pár napja mondta... meg egyébként is, nem barátabb ő nekem más jó barátomnál, hogy neki kelljen először az egóját legyezgetnem... meg hasonló hülye stiklije volt. És ezt másokkal is megcsinálta, olyan emberrel is, akitől nem volt joga elvárni semmit, mert nem barát volt, ráadásul elég híres is bizonyos berkekben... sőt nem is egy híresebb ember volt. És általában tök piti ügyekben.


Na mindegy, egy hasonló piti ügyben berágott rám, aztán azóta nem beszéltünk, és baromira nem hiányzik, sőt örülök, hogy egy ilyen energiavámpír nem része már az életemnek. És lehet, hogy neked is jobb lesz, ha kerülöd ezt a csajt. Ha meg ő kezd el szekálni, akkor nyugodtan mondd meg a véleményedet az ő viselkedéséről.

2013. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!