Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek egy csajnál? 15/f

Figyelt kérdés
Elkezdeni nem tudom a többit tudom csak elkezdeni tudom barátkozzak meg ilyenek de egyszerüen nem jutok arra mint mások hogy ölelnkeznek meg stb... Micsináljak h bejöjjek a csajoknak? Alapbol félek a visszautasitástól mert hogy ciki... Meg nem lehet elhivni egy csajt se sehova mert "falkában" járnak.
2010. okt. 6. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad! És ne zárkózz magadba! Mindennek eljön az ideje! Ha nem akarsz ismerkedni, csak a szerencsében reménykedhetsz vagy abban, hogy valaki a külsőd miatt begerjed rád...
2010. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha falkában járnak??

Ha zavar, akkor írj neki titkos levelet...

De biztos van olyan, amikor egyedül tartózkodik. Amúgy most neked tetszik valaki, vagy tetszeni akarsz valakinek, valakiknek?

2010. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mire kell neked egy nő??? Nem akarod szeretni?? Ahhoz bizony meg kell ismerni...
2010. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokAT!

Amugy igen sok mindenki tetszik de csak 1 el szeretnék járni.. De azzal ritkán tudok élöben beszélni suliba csoport van... és másikba van nem találkozunk csak nagyon ritkán msn en elvoltunk meg minden csak nem tudom hogy hivjam el..

2010. okt. 6. 21:19
 5/12 A kérdező kommentje:
épp ezazz hogy nekem nem a smárolásra kell meg ilyenek hanem azér hogy kötödjek valakihez...:D
2010. okt. 6. 21:21
 6/12 anonim ***** válasza:

De csak akkor kötődj valakihez, ha szereted, őszintén!

Két tanítási nyelvű suliba jársz?

2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy hívd el??

Mi az érdeklődési köre, mit szeret csinálni? És te?

2010. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Angol elökészítő és van kezdö angol haladó angol csoport...

és igen öszintén szeretem!!!

2010. okt. 6. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Menjetek el tekézni a haverokkal. Mondom, derítsd ki, mi az érdeklődési köre...

Ha Februárig nem történne semmi, akkor:

Ne izgulj, jön a Valentin nap! De karácsony előtt lehet fogtok majd olyat játszani, hogy ajándékot venni a másiknak. Ott a lehetőség... Húzd őt, és tudj meg róla mindent, majd lepd meg valami aranyossal, aminek örülni fog.

2010. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne félj attól, hogy leégsz és ciki! A nőkért meg kell küzdeni:) Bár... Mindegy. Ha nem teszel semmit, nem is lesz semmi! Ismerkedj velük:)
2010. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!