Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, örülnétek egy ilyen temperamentumú férfinak?

Figyelt kérdés

Tekintsünk el attól, hogy a videóban látható emberek sztárok, kicsodák, hogyan néznek ki. Csak a videóban látott viselkedést vegyük figyelembe.


A lényeg, hogy a humorista vicces megjegyzést tesz a nő külsejére (hajstílusára), de ez a nőnek nem tetszik, ugyanis nem jókedvében vágatta rövidre, hanem mert erős hajritkulása van (állítólag stressztől).

És a humorista ezután még folytatta, amire a férj felállt, felment a színpadra, és lekevert egy nagyot a humoristának. Majd rákiabált, hogy a feleségét a szájára ne vegye.


Arra lennék kíváncsi, hogy nektek ez mennyire imponáló. Tetszik-e az, ha egy férfi van ennyire bátor, hogy felmegy mindenki előtt felpofozni a műsorvezetőt a felesége védelmében? Vagy inkább az lenne jobb, ha nyugton marad és nem csinál még nagyobb show-t?


[link]



2023. márc. 20. 15:49
A kérdező szavazást indított:
Ez abszolút imponáló. Kell az ilyen vagány férfi.
Inkább olyan férfi kell, amelyik az ilyenen higgadtan, csendben túllendül.
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Természetesen megrendezett jelenet.

Amúgy mindkét fél tahó bunkó.

Nyilván ennek a rétegnek készül a műsor.

2023. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Most eltekintve a hollywoodi körítéstől: vagány férfi kéne, aki nem hagyja, hogy engem nyilvánosan sértegessenek. Azonban annak jobban örülnék, ha egy ilyen helyzetben inkább valami ütős, sértő szöveggel állna elő, mert az méltó válasz a szóbeli sértegetésre. A fizika erőszak egy ilyen viccre szerintem túlkapás, de az sem esne jól, ha csöndben ülne. A csöndben ülésnél még a pofon is jobb, se az ideális az a beszólás.
2023. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Nem megrendezett, a humorista arcán látszik is a végén, mennyire zokon vette és próbálja elfedni.


2: Nem volt nála mikrofon, nem nagyon lehetett volna hallani, mit szól vissza, kivéve, ha kiabál, mint így ahogy tette.


Azonban ez nem volt a nő irányába szándékos sértegetés. Szerintem a humorista nem tudta, miért van rövidre vágva a haj.

2023. márc. 20. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem nem kéne gorilla pasi. Ha nem rendez jelenetet szerintem senkinek fel se tűnt volna, hogy mit mond a humorista. Nem köteles az egész világ számontartani, hogy betegség miatt vágatta le a haját a felesége, és nem azért, mert a rövid haj tetszett neki. Kicsit túl sokat képzel magukról a csávó. Igaz, kicsit ócska poén volt a humoristától, de úgy látszik, manapság már csak ennyire futja.
2023. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem néztem meg a videót de pontosan tudom miről van szó:D

Nem megrendezett. Nem véletlen, hogy ki is tiltották a gáláról Kovács Vilmost.


A Férfinak tudnia kell hol van. Ha híresség és az Oscar gálára megy, tudnia kell, hogy savazni fogják. Ez a rész erről szól.

Az érthető, hogy feszült, mert a házassága romokban van, de a Férfi a házastársát is képviseli (ahogy amúgy a Nő is). Szóval ha megüt egy embert, akkor azzal a házastársára is szégyent hoz, nem csak magára.


Az erőszak csak önvédelem (és a szeretteink fizikai védelme) esetén elfogadható.

Ha valaki erőszakkal válasozlegy viccre, az azt jelenti, hogy nem elég eszes ahhoz, hogy szóban vágjon vissza. A kiállás önmagában szép gesztus lenne, de ezzel csak azt bizonyította be, hogy buta és képtelen uralkodni magán. Ez két óriási feketepont.

2023. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a stressztől, hanem egy betegség miatt, az is elég tahó, aki ezzel poénkodik. Sajnálom, hogy velük történt, mert mindkét pasit csípem
2023. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!